HOT!
Dodano 10 miesięcy temu

JOAN PEDRERO Z POWODZENIEM UKOŃCZYŁ BAJA ARAGÓN NA MOTOCYKLU HARLEY-DAVIDSON

(1 opinia)

 22 lipca 2023 r. – Joan Pedrero, elitarny zawodnik rajdu Dakar, po raz kolejny przeszedł do historii, kończąc XXXIX edycję wyścigu Baja España Aragón w kategorii Maxitrail na w pełni fabrycznym motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250. Zawodnik zajął 1 miejsce w swojej kategorii i 17 miejsce w klasyfikacji generalnej.

Zgodnie z duchem przygody, który jest częścią DNA amerykańskiej marki motocyklowej, Harley-Davidson postanowił ponownie podjąć wyzwanie w wyścigu off-road wraz z Joanem Pedrero za sterami motocykla Pan America 1250, pierwszego modelu Harley-Davidson typu Adventure Touring. Wyposażony w potężny, chłodzony cieczą silnik Revolution Max w układzie V i pojemności 1250 cm3, zaprojektowanym w celu zapewnienia dużej mocy przy wysokich obrotach, motocykl Pan America gwarantuje doświadczenia pełne adrenaliny i technologii na najwyższym poziomie.

Drugi rok z rzędu Joan Pedrero wygrał rajd Baja Aragón w kategorii Maxitrail fabrycznym motocyklu Harley-Davidson Pan America 1250

Gęsty pył i wysokie temperatury były obecne w wyścigu i podnosiły poziom wyzwania dla zawodnika jadącego na Pan America 1250. Podczas prologu publiczność mogła podziwiać motocykl na czołowych pozycjach. Pod koniec długiego dnia rywalizacji, oprócz prowadzenia w kategorii Maxitrail i pomimo pewnych trudności na trasie, Joan Pedrero nie zaprzestał walki, imponując publiczności wszechstronnością i możliwościami, jakie ma do zaoferowania ta amerykańska maszyna.

Joan Pedrero współpracuje z Harley-Davidson od kilku lat i w tym czasie wielokrotnie doprowadzał motocykl Pan America do granic możliwości. W tym roku zawodnik brał udział w różnych wydarzeniach i zawodach, takich jak Motor Bike Expo w Weronie, gdzie pokazał możliwości Pan America na torze dirt track. Ten znany uczestnik Dakaru wziął również udział w wyścigu Basella Race na w pełni fabrycznym motocyklu Pan America i z powodzeniem ukończył go na szóstej pozycji. W kwietniu wziął udział w wymagającym wyścigu Baja Extremadura, gdzie osiągnął znakomite wyniki i zdominował kategorię Maxitrail.

Komentując wyścig, Kolja Rebstock, wiceprezes regionalny Harley-Davidson na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: „Gratulacje dla Joana i zespołu! Udało nam się konkurować na w pełni fabrycznym motocyklu w historycznym rajdzie, takim jak Baja Aragon, a wynik był wspaniały. Pan America oferuje kierowcom wyjątkowe doświadczenia zarówno na drodze, jak i poza nią, co zostało udowodnione po raz kolejny.

Udział Harley-Davidson w zawodach pokazuje możliwości i niezawodność motocykla Pan America 1250, wyposażonego w silnik Revolution Max 1250, który oferuje błyskawicznie dostępną moc 150 KM i jest skonfigurowany tak, aby zapewnić kierowcy maksymalną kontrolę jazdy. Przygoda jest częścią marki, a Pan America 1250 odkrywa nowe drogi dla prawdziwego doświadczenia Harley-Davidson.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz