HOT!
Dodano 3 tygodnie temu

MonsterBike – nowy dealer Suzuki na mapie Warszawy

(1 opinia)

20 kwietnia 2024 na motocyklowej dealerskiej mapie Warszawy zaistniał nowy adres marki Suzuki w punkcie, który znany był ze sprzedaży konkurencyjnej japońskiej marki.

Skąd ta zdałoby się powiedzieć „nieoczekiwana zmiana miejsc” i przyznajemy niemałe zamieszanie w środowisku? Już spieszymy to wytłumaczyć.

Do niedawna adres Łopuszańska 93 kojarzył się z punktem sprzedaży i serwisu motocykli Kawasaki prowadzonym przez firmę Monsterbike. Po niespodziewanej decyzji wypowiedzenia współpracy przez importera marki Kawasaki zespół Monsterbika postanowił wypełnić powstałą lukę motocyklami Suzuki.

W ten oto sposób sympatycy tej marki oprócz salonu zyskali również punk serwisowy dla swoich maszyn. Kto zyskał, a kto stracił na tej roszadzie w tym momencie trudno nam jednoznacznie rozstrzygnąć, ale zmiana marki w miejscu które ma ugruntowaną pozycję w środowisku na pewno zwróci uwagę społeczności motocyklowej i zachęci do odwiedzenia tego miejsca choćby i z ciekawości.

My jako redakcja wierzymy że warto. Na spotkaniu prezentującym kolekcję motocykli Suzuki 2024 dowiedzieliśmy się o dość szeroko rozbudowanym parku motocykli testowych które mają zachęcać do zmiany upodobań wśród klientów którzy zechcą odwiedzić ten salon. Choć pogoda nie zachęcała do jazd testowych i nie jesteśmy pewni czy aby to padał deszcz, czy też niebo płakało oczami konkurencji, to jesteśmy przekonani że na pewno w tej sytuacji zyskają przede wszystkim entuzjaści marki Suzuki.

Na dłuższą rozmowę o historii, pasji do motocykli i planach na przyszłość jesteśmy umówieni z zespołem Monsterbike co przedstawimy już niebawem. Puki co zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tej uroczystości i do odwiedzenia salonu nowego salonu Suzuki na Łopuszańskiej 93.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz