HOT!
Dodano 2 lata temu

MOTOCYKLE RATUJĄ ŻYCIE – YAMAHA MOTOR ŁĄCZY SIŁY Z RIDERS FOR HEALTH

(Brak opinii)

12.04.2022 ogłoszono, że Yamaha weźmie udział w rajdzie Africa Eco Race. Ujawniono również, że globalny lider w dziedzinie transportu dla opieki zdrowotnej – Riders for Health – stał się partnerem tytułowym Yamahy i przez swoje uczestnictwo zamierza popularyzować realizowane projekty.

Dzisiaj z prawdziwą przyjemnością oficjalnie ogłaszamy nawiązanie formalnej trzyletniej współpracy z Riders for Health – organizacją humanitarną, która umożliwia dostęp do opieki zdrowotnej najbardziej odosobnionym społecznościom w Afryce poprzez dostarczanie motocykli i innych pojazdów podmiotom świadczącym usługi medyczne.

Od ponad 30 lat Riders for Health dowożą pielęgniarki i lekarzy do najbiedniejszych i najtrudniej dostępnych zakątków Afryki, gdzie wielu ludzi jest pozbawionych elementarnej pomocy medycznej przez wielu z nas uznawanej za oczywistość.

Riders for Health od dawna używa motocykli Yamaha do świadczenia tych niezbędnych usług, dlatego jest naturalnym partnerem dla firmy Yamaha, która działa dla dobra społeczności i poprawiania jakości życia ludzi zgodnie ze swoimi koncernowymi zasadami.

W nadchodzących miesiącach, zanim jeszcze rozpocznie się rajd Africa Eco Race, Yamaha i Riders for Health, wraz z ich brytyjskim oddziałem zajmującym się zbieraniem funduszy – Two Wheels for Life – uruchomią zbiórki pieniędzy. Aktualne informacje będą na bieżąco publikowane na stronach internetowych Yamahy oraz Yamaha Motor For Riders.

Andrea Coleman, współzałożyciel Riders for Health i Two Wheels for Life:

„Yamaha jest bardzo bliska naszym sercom. Używamy ich niezawodnych motocykli AG od ponad 30 lat w różnych afrykańskich programach, a ich zespoły wyścigowe wspierają nasze zbiórki pieniędzy od samego początku. Jesteśmy szczęśliwi z zawarcia przełomowej partnerskiej trzyletniej umowy między Riders for Health, Two Wheels for Life oraz Yamahą. Razem pokażemy, że motocykle ratują życie!”

Eric de Seynes, prezes i dyrektor generalny Yamaha Motor Europe, starszy dyrektor wykonawczy w Yamaha Motor Co., Ltd.

„Jesteśmy dumni ze współpracy z Riders for Health. Naszym celem w ramach wspólnego przedsięwzięcia jest upowszechnianie wiedzy i pozyskiwanie środków na projekty realizowane przez fundację Riders, dzięki którym podstawowa opieka medyczna dociera do najbardziej odległych miejsc. Mamy szczerą nadzieję, że przesłanie Riders for Health trafi do serc ludzi i skłoni ich do finansowego wsparcia przy okazji kolejnych zbiórek.”Podziel się z innymi

Dodaj komentarz