Wyróżnione
Dodano 3 tygodnie temu

Uniejów motocyklowym centrum Polski w niedzielę

(Brak opinii)

Już jutro w Uniejowie, czeka na motocyklistów z całej Polski moc atrakcji przygotowana przez ekipę MotoBanit i kreatora całego zamieszania – Dariusza Banickiego. Tego nie możesz przegapić, bo mnogość atrakcji przytłacza, a atmosfera jest nie do opisania…

Organizator nie tylko zaprasza serdecznie zaprasza na motocyklowe święto w centrum Polski, czyli uniejowskim Rynku, ale również gwarantuje moc atrakcji. w tym wybór Lady Rozpoczęcia Sezonu.
Będzie to nie tylko okazja do spotkania przyjaciół po zimie, podziwiania setek pięknych motocykli, ale także do refleksji, wspomnień i niespodzianek.

W programie znajdują się m.in. strefa handlowa z gadżetami motocyklowymi, pyszna gastronomia oraz nietypowe niemotocyklowe auta, które Cię zaskoczą. Nie zabraknie emocjonujących konkursów, nagród i parady motocykli poprowadzonej przez Milicyjną Warszawę.

Oprócz tego będzie okazja do wsparcia szlachetnego celu poprzez udział w kiermaszu ciast na rzecz leczenia Bruna. Wszystko wskazuje na to, że na wydarzenie przybędzie kilkaset, a może nawet ponad tysiąc motocyklistów z różnych regionów Polski – również tych, reprezentujących kluby motocyklowe.


Nie przegap tej motocyklowej uczty! Start imprezy o godz. 10.00, święcenie motocykli o godz. 12.00, a o godz. 14.00 ruszy niesamowita parada motocykli.

A to dopiero zapowiedź wspaniałego sezonu, podczas którego – MotoBanit przygotowuje „Zlot u Banity i Strongman Motocyklistów 2024”, który odbędzie się 21-23 czerwca. Do zobaczenia w Uniejowie!Podziel się z innymi

Dodaj komentarz