Wyróżnione
Dodano 1 tydzień temu

Czwarta edycja Honda Adventure Roads

(1 opinia)

Czwarta edycja projektu Honda Adventure Roads rozpocznie się 10 maja w atlantyckim porcie Agadir, a 30 zawodników z 11 krajów będzie doskonalić swoje umiejętności jazdy na motocyklu podczas wyjątkowej afrykańskiej przygody. Trasa będzie prowadzić od wybrzeża do wybrzeża przez marokański krajobraz, a kulminacją podróży – dziewięć dni później – będzie śródziemnomorskie miasto Nador.

Uczestnicy Hondy Adventure Roads po raz kolejny pojadą na pokładzie flagowego motocykla Adventure – CRF1100L Africa Twin. Trwałość, wyważenie i wytrzymałość tej maszyny sprawiają, że jest idealnym kompanem do pokonania tego niesamowitego wyzwania na dystansie 2800 km. „Afryki” wyposażone będą w opony Metzeler Karoo 4 oraz akcesoria z oryginalnej oferty Hondy, a także pochodzące od wybranych partnerów, takich jak Endurisatan, Barkbusters i Alpinestars.

Fourth edition of Honda Adventure Roads is ready to roll
  • Honda Adventure Roads 2024 wystartuje 10 maja w Agadirze w Maroku
  • Wyjątkowe wrażenia czekają na uczestników jadących na motocyklach Honda Africa Twin
  • 2800 km przez oszałamiające krajobrazy, niezapomniane drogi i wymagające odcinki pustynne
  • 30 uczestnikom towarzyszyć będą zawodnicy HRC startujący w Rajdzie Dakar
  • Honda Adventure Roads będzie można obserwować na Instagramie
  • Kolejne edycje Honda Adventure Roads planowane są na lata 2025 i 2026 na dwóch różnych kontynentach

Trasa Honda Adventure Roads będzie prowadzić z Agadiru na wschód, w kierunku wydm Erg Chebbi w Gara Medouar, poprzez góry Atlas i ekscytujący Kanion Dades, a następnie kierować się na północ. Oprócz oszałamiającego terenu, usianego historycznymi przełęczami górskimi i testującymi wytrzymałość odcinkami wydm, jeźdźcy poznają kulturę marokańską i muzykę Gnaoua podczas tradycyjnych biwaków pod rozgwieżdżonym afrykańskim niebem.

Do uczestników Honda Adventure Roads dołączą członkowie zwycięskiego zespołu w Rajdzie Dakar – HRC Monster Energy Honda. Podzielą się oni doświadczeniami i  fachową wiedzą, potrzebną, by stawić czoła wszystkiemu, co Maroko ma do zaoferowania.

Honda Adventure Roads bedzie można śledzić na  specjalnym, regularnie aktualizowanym kanale https://www.instagram.com/hondaadventureroads/

Adrien Van Beveren – zawodnik zespołu Monster Energy Honda

„Jestem bardzo podekscytowany powrotem na pustynie Maroka z Honda Adventure Roads. Krajobrazy… ludzie… przygoda – aż zapiera dech w piersiach! Uwielbiam jeździć po piasku, więc nie mogę się doczekać, by podzielić się swoimi umiejętnościami i poznać jeźdźców, którzy wezmą udział w tej niesamowitej przygodzie. 2800 km – od wybrzeża do wybrzeża na pokładzie Africa Twin. Niesamowite!’

Tosha Schareina – zawodnik zespołu Monster Energy Honda

„Wiele razy jeździłem po marokańskich wydmach i zawsze są to świetne testy zarówno dla jeźdźca, jak i maszyny. Nie mogę się doczekać, gdy ponownie wskoczę na pokład modelu Africa Twin, który jest naprawdę idealną maszyną do tej przygody, ale co ważniejsze, naprawdę nie mogę się doczekać rozmowy z klientami Hondy i jazdy razem z klientami Hondy podczas tego jedynego w swoim rodzaju, życiowego doświadczenia.

Fourth edition of Honda Adventure Roads is ready to roll

Jeśli chcesz zobaczyć informacje o poprzednich edycjach:Podziel się z innymi

Dodaj komentarz