Dodano 12 lat temu

Daniel Bukowski kolejny sezon z Suzuki GRANDys duo

(Brak opinii)

W minionym roku Daniel dosiadając nowego Suzuki GSX-R 600 zdobył swój pierwszy tytuł Mistrza Polski w klasie Supersport i zajął doskonałe piąte miejsce w mistrzostwach Europy. W nadchodzącym sezonie celem jest obrona tytułu i start z dziką kartą w mistrzostwach Świata Supersport w Brnie.

 

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo: W minionym sezonie Daniel spełnił pokładane w nim nadzieje i naturalnym było przedłużenie współpracy. Mam nadzieję, że w nowym roku nie tylko powtórzymy sukcesy, ale osiągniemy coś więcej.

 

Daniel Bukowski, Supersport: „Wiadomość o kontynuacji współpracy z Suzuki GRANDys duo pewnie nie jest dla nikogo zaskoczeniem, ale to tylko upewnia mnie w podjętej decyzji. Bardzo się cieszę, że spędzę kolejny sezon w „stajni niebieskich”. Jedyne, czego brakuje mi do szczęścia to starty w mistrzostw Świata Supersport, ale to jest naszym celem do którego wspólnie dążymy. Mam nadzieję, że uda mi się dostarczyć kibicom wielu niezapomnianych emocji. Obiecuję, że dam z siebie wszystko. Już dzisiaj zapraszam serdecznie do kibicowania i śledzenia osiągnięć naszego teamu”.

 

 

 

Daniel Bukowski, Supersport:

2011 Mistrz Polski Supersport, 5 miejsce Mistrzostwa Europy

2010 2 miejsce WMMP Supersport (Mistrzostwa Polski)

2009 Mistrz Alpe Adria Superstock 600, 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski), 3 miejsce Alpe Adria Supersport

2008 2 miejsce WMMP Superstock 600 (Mistrzostwa Polski)

2007 1 miejsce Puchar Polski Rookie 600

 

Zapraszamy także na stronę Daniela.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz