Misja, wizja, strategia

Nasza filozofia

„Motocyklista” to medium, które pojawiło się na rynku już w 1928 roku i od samego początku robiło wszystko, aby popularyzować motocykle i ułatwiać życie motocyklistom troszcząc się jednocześnie o ich bezpieczeństwo. Tak jest do dziś. Niekoniecznie chcemy być najwięksi, ale najlepsi, najbardziej przyjaźni i wszechstronni. Pragniemy, aby bardzo doświadczeni motocykliści mieli miejsce do realizowania siebie i dzielenia się swoim doświadczeniem, natomiast osoby które chcą zacząć swą przygodę z motocyklami powinny u nas znaleźć wszelkie niezbędne i łatwo przyswajalne informacje oraz narzędzia pomagające w bezpiecznym rozwijaniu swej pasji nie tylko od „redaktorów”, ale przede wszystkim od życzliwych i bardziej doświadczonych Motocyklistów.

Motocyklista 1928

Wznawiając tytuł w latach 1999-2003 w wydawnictwie Prószyński i S-ka staraliśmy się ocieplać wizerunek motocyklisty, odkłamywać komunistyczne złe stereotypy i przybliżać najnowsze rozwiązania techniczne, które są coraz bezpieczniejsze, coraz doskonalsze i niejednokrotnie coraz bardziej urzekające.

Motocyklista 1999-2003

Misja

„Motocyklisto” – sam napisz swoją historię”… Niemal każdego dnia dzieje się coś, co chcemy zachować w pamięci, albo dla siebie, albo dla znajomych, albo wreszcie dla wszystkich. „Motocyklista” to narzędzie, dzięki któremu zachowasz i uporządkujesz wspomnienia i zdarzenia, i to Ty decydujesz jaki jest ich zasięg każdego wpisu (tylko Ty, znajomi lub wszyscy). Najprościej rzecz ujmując Ty masz elektroniczny pamiętnik, a inni mogą zobaczyć tylko to, co zechcesz im pokazać.

Wizja i strategia

Strategią „Motocyklisty” jest współdziałanie ze wszystkimi podmiotami i osobami, którym zależy na rozwoju rynku i poprawie bezpieczeństwa. Pragniemy, aby nasz – wasz serwis był przyjazny dla każdego użytkownika. Chcemy odpowiadać na potrzeby aktualnych i przyszłych adeptów tego wspaniałego hobby. Dzięki nowym technologiom dajemy w ręce użytkowników narzędzia do bezpiecznego eksplorowania tematyki motocyklowej oraz szybkiego i przyjemnego zdobywania wiedzy na ten temat. Prosta, przyjazna komunikacja, ergonomia i funkcjonalność mają być priorytetami. Wiele różnorodnych narzędzi ma pomagać współistnieć w motocyklowym świecie zarówno pasjonatom, jak i firmom. Wierzymy, że współtworzenie serwisu przez społeczność motocyklową będzie gwarantem nowej jakości i dużej różnorodności.

Motocyklista – Z pasji do jazdy, z miłości do wolności

Zapraszamy do współpracy oraz prosimy Cię o przesyłanie uwag, spostrzeżeń i sugestii oraz wyrozumiałość, abyśmy dzięki nim mogli się rozwijać w oczekiwanym przez Ciebie kierunku. LwG 😉

Polub Motocyklistę na Facebooku, aby być na bieżąco.