Wyróżnione
Dodano 3 miesiące temu

Filip Surowiak triumfuje w British Talent Cup!!!

(Brak opinii)

Wytrwałość i dążenie do celu na najwyższym poziomie to cechy Filipa Surowiaka startującego z numerem 75 w R&G British Talent Cup odkąd go obserwujemy i kibicujemy. To już kolejne zwycięstwo w karierze Filipa, pierwsze w tym sezonie, którym potwierdza doskonałą formę z końca 2023.

Sukcesy, ale również niemal matematyczne wyciąganie wniosków z… niedociągnięć gorszego dnia spędzonego na torze to główne cechy Filipa, które budzą zachwyt i przyspieszają wspinaczkę na szczyt – podobnie jak u Roberta Kubicy. Nie obyło się bez poważnych problemów, upadków i wzlotów, które w przypadku Filipa budowały w niezwykle szybkim tempie doświadczenie, które dziś procentuje.

Pierwszy wyścig sezonu na hiszpańskim torze Navarra okazał się dla Filipa praktycznie bezbłędny i bardzo szczęśliwy. Pierwsze miejsce na podium to najlepszy początek sezonu, jaki można sobie wyobrazić.

W drugim wyścigu było nieco gorzej, gdyż po zaciętej walce udało się dowieźć 4 pozycję, co w generalce daje 3 miejsce.

Chcę zadedykować tę wygraną 🏆mojej psycholożce Ance Woźniak za to, że moja głowa jest we właściwym nastawieniu na ten sezon 🫶🏻. Cieszę się, że wygrałam… co to był za wyścig. Chciałbym podziękować mojemu mechanikowi Craigowi Poldenowi, Ryanowi i zespołowi za upewnienie się, że moja maszyna Team City Lifting jest w najlepszej formie. Dziękujemy Kyle ryde racing #77 za pomoc i wskazówki w ten weekend. I bardzo ważne dziękuję całej mojej rodzinie w Polsce, sponsorom za wsparcie mnie i moich kibiców✊😁💪 🏆” – pisze Filip na swoim Facebooku, który warto obserwować i być na bieżąco;-)

Zeszłoroczny sezon był dla Filipa bardzo intensywny, ale i skuteczny, gdyż tylko w 1 wyścigu nie zdobył punktów. Ostatecznie ubiegłoroczne mocne 10 miejsce przy bardzo dużej pracy analitycznej dobrze rokuje na ten sezon, czego dowodem jest pierwsza runda w Hiszpanii i pierwszy wygrany wyścig. Brytyjskie tory powinny okazać się jeszcze bardziej szczęśliwe co już 19. maja będziemy mogli obserwować i kibicować na Donington Park✊.

Gratulacje i powodzenia.

Foto: Archiwum Filipa

Dziękujemy za przeczytanie artykułu. Abyśmy mogli rozwijać się dla Ciebie polub, obserwuj i udostępnij ten artykuł oraz nasze socialmedia
Facebook: https://www.facebook.com/Motocyklista.info
Twitter: https://twitter.com/motocyklistainf
YouTube: http://www.youtube.com/@Motocyklista
Instagram: https://www.instagram.com/motocyklista.info
TikTok: https://www.tiktok.com/@motocyklista.info


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz