Wyróżnione
Dodano 5 dni temu

Tor Modlin opanowały motocykle

(1 opinia)

Również w Modlinie w niedzielę 12. maja zorganizowano rozpoczęcie sezonu. Ostatnimi czasy pogoda dopisuje więc wszelkie imprezy motocyklowe cieszą się dobrą frekwencją.

Duży teren jakim dysponuje tor został w całości zagospodarowany na potrzeby tej imprezy. Dużą popularnością cieszył się wjazd na tor oraz sprawdzenie się i doskonalenie techniki jazdy. Bezpieczne torowe warunki to najlepsze, co możemy zrobić żeby poprawić swoje umiejętności a tym samym być bezpieczniejsi na drodze.

Oczywiście do dyspozycji były tory asfaltowe jak i terenowe, gdzie można było przejechać się motocyklami elektrycznymi i enduro od Kove. Swoje motocykle wystawiło również Kawasaki., a jak Kawasaki, to nie mogło zabraknąć naszego znajomego – Mistrza Świata – Marcina Głowackiego (Polish Ninja), który przygotował na tę okoliczność 3 pokazy.

Na imprezie wystawiła się też Policja z motocyklami i sprzętem pomiarowym, deklarowali że nie zabrali ze sobą blankietów, ale koledzy czekali za bramą ;-). Nie zabrakło pokazów i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Wystawców było oczywiście znacznie więcej tych z akcesoriami, ale wystawiły się również motocykle i teamy sportowe.

Koncerty i foodtrucki dopełniały całości. Duży teren powoduje, że może trzeba się nachodzić, jednak dzięki temu atrakcje rozmieszczonego po całej rozciągłości powodowały, że nie było tłumów i można było wszystko na spokojnie odwiedzić.

Uważam że impreza zasługuje jak najbardziej na pozytywną opinię.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz