Wyróżnione
Dodano 7 dni temu

Liberty Motors w Piasecznie „odpaliło” KTM

(1 opinia)

W dniu 11 maja 2024 r. Liberty Motors otworzyło kolejny rozdział (i pole do działania 😉 ) – czyli kolejną markę: KTM. Liberty Motors w Piasecznie zorganizowało z tej okazji wyjątkowe wydarzeniem dla miłośników motocykli.

Najnowsze modele na sezon 2024…

To doskonała okazja, aby bliżej poznać nowości na nadchodzący sezon. Prezentowane maszyny zachwyciły chyba wszystkich obecnych. Organizatorzy zapewnili wiele atrakcji dla gości. Były to zarówno konkursy z cennymi nagrodami, jak i rabaty na sprzęt i akcesoria w Liberty MotoStore. Motocykliści mogli również skorzystać z jazd testowych na różnych modelach motocykli.

Integracja i dobra zabawa…

Wydarzenie miało na celu również integrację miłośników dwóch kółek. Oprócz jazd testowych, można było skosztować egzotycznych drinków bezalkoholowych i posłuchać energetycznej muzyki. Koncert zespołu OKAP dodatkowo podkręcił atmosferę.

Liberty Motors w Piasecznie jest jednym z największych salonów motocyklowych w Europie…

Na powierzchni około 9 tys. m² znajdują się jednoślady, odzież motocyklowa, akcesoria i części zamienne różnych marek, między innymi: BMW, Yamaha, Ducati, Harley-Davidson, Moto Guzzi, Piaggio i Vespa no i od wczoraj KTM.

To wydarzenie było prawdziwym świętem dla pasjonatów motocykli, a KTM do Liberty Motors w Piasecznie z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów dwóch kółek!Podziel się z innymi

Dodaj komentarz