HOT!
Dodano 1 rok temu

Warsaw Motorcycle Show – uczta dla motocyklistów

(1 opinia)

Cieszymy się, że niemal każdego dnia w ostatnim czasie słyszymy o kolejnych atrakcjach, wystawcach i „odobrażonych” motocyklistach chcących wrócić na Warsaw Motorcycle Show, czyli święto motoryzacji do Nadarzyna. W tym roku to niezwykłe wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 marca 2023 roku w Ptak Warsaw Expo.

Warsaw Motorcycle Show to wydarzenie atrakcyjne zarówno dla pasjonatów motocykli, jak i podmiotów komercyjnych mających ciekawe propozycje dla ludzi aktywnych, pełnych entuzjazmu i rządnych przygód. Na ten aspekt wpływa przede wszystkim różnorodność elementów, tworzących widowisko. Z jednej strony jest to doskonała okazja do spotkania się z potencjalnymi partnerami branżowymi, których oferty odpowiadają potrzebom poszczególnych przedsiębiorstw. Z drugiej strony natomiast jest to event integrujący całe środowisko motocyklowe, dający możliwość zobaczenia najoryginalniejszych modeli, rynkowych nowości i spędzenia czasu z innymi pasjonatami wolności i adrenaliny.

Spotkania z zawodnikami, premiery, pokazy – wszystko dla miłośników motosportu

Warsaw Motorcycle Show gwarantuje sporą dawkę emocji. Odwiedzający będą mogli skorzystać z szeregu atrakcji, które wyróżniają ten event na tle innych w Europie. Przede wszystkim będą to premiery najnowszych i najbardziej oryginalnych modeli motocykli, które podbijają światowe rynki. Ponadto, wydarzenie to daje możliwość spotkania z największymi gwiazdami różnych dyscyplin sportów motocyklowych, zamienienia z nimi kilku słów i zrobienia pamiątkowych zdjęć. Nie zabraknie również znanych pasjonatów prędkości, którzy w swoich mediach społecznościowych zarażają miłością do wolności i adrenaliny, które gwarantowane są dzięki jeździe jednośladami.

Podczas Warsaw Motorcycle Show zaprezentują się kluby i stowarzyszenia motocyklowe z całego kraju. To idealna okazja do tego, by każdy z odwiedzających mógł w swojej okolicy znaleźć innych fanów szybkiej jazdy. Ponadto, nie zabraknie wydarzeń towarzyszących, na które czekają wszyscy miłośnicy sportów motorowych, czyli pokazów stuntu (program pokazu urozmaicony jazdą na kilku motocyklach H-D Sportster 1200, H-D Road King 1450 oraz Buell XB9), freestyle (zawodnicy Marcin Łukaszczyk, Rafał Biały, Mikołaj Tempka będą latać na wysokości ośmiu metrów i na odległość 22 metrów). Równolegle odbędą się Mistrzostwa Polski w customizacji motocykli. Kto okaże się najlepszy? Gwarantujemy, że sama rywalizacja wzbudzi sporo emocji!

Warsaw Motorcycle Show to niezwykłe wydarzenie, które przed „epoką COVIDową” miało bardzo liczną rzeszę zwolenników. Niestety rządzący zablokowali w 2021 roku niemal wszystkie imprezy targowe, koncerty i inne wydarzenia kulturalno-rozrywkowo-biznesowe, co w przypadku Warsaw Motorcycle Show odbyło się to niemal na przeddzień największych targów motocyklowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

To jednak nie koniec atrakcji dla odwiedzających. Dzięki „Kuli Śmierci” uczestnicy będą mogli doświadczyć niespotykanych dotąd wrażeń w bezpiecznych warunkach. Te zagwarantuje grupa Streets Owners. Ponadto, będzie można zobaczyć na własne oczy najbardziej znane, ale i klasyczne motocykle. Dostępne będą one w Retro i Strefie Legend. To właśnie tam będzie można wypróbować modele, których obecnie już nie spotyka się na ulicach nie tylko polskich miast.

Nie zapomnieliśmy również o paniach. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy Strefę Kobiet, w której będzie można spotkać się z miłośniczkami sportów motorowych, poznać oferowane przez nie nowości i porozmawiać o wspólnej pasji. Opiekę nad tą strefą Warsaw Motorcycle Show objęło SpeedLadies.pl, czyli kobiecy portal motoryzacyjny.

Biznesowa strona Warsaw Motorcycle Show

Warsaw Motorcycle Show to nie tylko event konsumencki, ale również biznesowy. Bogata strefa wystawiennicza targów pozwoli na zaznajomienie się z ofertami najważniejszych przedstawicieli świata sportów motorowych. Wśród nich będą dystrybutorzy i importerzy motocykli, skuterów czy quadów. Będzie można poznać specyfikę poszczególnych maszyn i sprawdzić, które najlepiej sprostają naszym potrzebom. Jednocześnie będzie można poznać wiodących sprzedawców z zakresu osprzętu motorowego, czyli smarów, olei, części zamiennych czy customowych elementów motocykli. Zagwarantują oni najlepsze dobranie elementów do konkretnego modelu. Nie zabraknie również firm zajmujących się akcesoriami motocyklowymi (odzieżą motocyklową, gadżetami, stylizowanymi skórami czy kaskami) oraz detailingiem motocyklowym (customizowanie, chromowanie, lakierowanie i inne zabiegi związane z pielęgnacją motocykli).

Na tym jednak nie koniec możliwości Warsaw Motorcycle Show. To również platforma do współpracy w zakresie turystyki motocyklowej. Wydarzenie to da możliwość poznania najlepszych usługodawców z zakresu wynajmu motocykli, wycieczek motocyklowych czy zagraniczych tourów. Wszystko w najlepszej jakości i w najbezpieczniejszej formie. Nowością będą z kolei motocykle elektryczne, które nie tylko prezentują się jak klasyczne modele, ale również są wyjątkowo ekologiczne.

Warsaw Motorcycle Show 2023

Czwarta edycja Warsaw Motorcycle Show, która odbędzie się w dniach 10-12 marcia 2023 w Ptak Warsaw Expo, będzie wyjątkowa. Zorganizowana zostanie ona z jeszcze większym rozmachem. Podczas poprzedniej wydarzenie odwiedziło prawie 24 tysiące uczestników i ponad trzystu dziennikarzy. Tym razem przestrzenie Ptak Warsaw Expo przyjmą ich jeszcze więcej.

Wysoka jakość wydarzenia potwierdzona jest przez jego partnerów i wystawców. Wśród nich w 2023 roku znaleźli się Kawasaki, Royal Enfield, Malaguti, Peugeot Motocycles, Junak, BMW Motorrad, Libertor, Liberty Corp, Yamaha, Liberty Airbike, Beta Motorcycles, Zero Motorcycles, Super Soco, Triumph For The Ride.

Już dziś zagwarantuj sobie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Więcej szczegółów w tym temacie znajdziesz na stronie internetowej: motorcycleshow.pl/kup-bilet. Do zobaczenia!Podziel się z innymi

Dodaj komentarz