Dodano 11 lat temu

Paul de Courtois nowym szefem BMW Group Polska

(Brak opinii)

Paul de Courtois skończył Europejską Szkołę Zarządzania ESCP z tytułem Europe Master in Management (EMM). Do BMW Group dołączył w 1997 r. rozpoczynając swoją karierę w BMW Group France na stanowiskach związanych ze sprzedażą. Następnie pracował w BMW AG jako Dyrektor Regionalny odpowiedzialny za biura regionalne importerów z Afryki, Karaibów i Europy Wschodniej. Od 2011 r. z powodzeniem pełni funkcję Dyrektora Generalnego BMW Group Hungary.

Zarządzający dotychczas Dyrektor Generalny, Andreas Biehler, po czterech latach pracy w Polsce zajmie się rozwojem sieci dealerskiej i relacjami z klientami na rynku niemieckim.  

Andreas Biehler dołączył do BMW Group Polska na stanowisku Dyrektora Generalnego w 2009 r. Znacząco przyczynił się do sukcesu marek BMW i MINI na polskim rynku:  w 2012 r. marka BMW zajęła pierwsze miejsce w sprzedaży samochodów z segmentu premium. Zarejestrowano wtedy łącznie 6 332 samochodów BMW i MINI oraz 670 motocykli. Wyniki BMW wzrosły o 24%, a MINI o 41% w porównaniu z rokiem 2011. Podziel się z innymi

Dodaj komentarz