HOT!
Dodano 3 lata temu

Honda Adventure Day – podsumowanie

(1 opinia)

W pierwszy weekend września Honda zaprosiła użytkowników motocykli tej marki na zlot miłośników jazdy turystycznej i terenowej – Honda Adventure Day. Spotkanie Hondziarzy zostało zorganizowane przy okazji Rajdu Tukan uważanego za jedną z najlepszych imprez tego typu w Polsce.

Uczestnicy zlotu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności zarówno na asfalcie, jak i w terenie, doceniając przy tym walory widokowe Dolnego Śląska. Jedną z atrakcji była możliwość odbycia jazd testowych modelem Africa Twin udostępnionym przez Hondę w trzech różnych odmianach.

W ramach Rajdu Tukan rozstrzygnięto rywalizację w kategoriach: offroad lekki, offroad ciężki (Enduro) oraz asfalt. Honda była współsponsorem nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii, a także przeprowadziła klasyfikację zawodników, którzy wystartowali w rajdzie na motocyklach Hondy. I tak w klasie motocykli do 570 cc zwyciężył motocyklista Marcin Kabala, a za nim uplasowali się Grzegorz Czerwiec i Piotr Wojda. W klasie motocykli dwucylindrowych do 1300 cc zwyciężył motocyklista Tomasz Hadzislawus, a w jeździe po asfalcie najlepiej poradzili sobie Piotr Lorek i Jan Kużdżał, dzieląc się najwyższym podium, Rafał Płaza i Roman Koczur, którzy zajęli ex aequo drugie miejsce oraz Mariusz Skibiński, plasując się na trzeciej pozycji.

Polski Oddział Hondy dziękuje wszystkim uczestnikom zlotu za wspaniałą postawę, ducha walki i gotowość do wypełniania zadań pomimo ekstremalnych warunków pogodowych. Dziękujemy również wszystkim motocyklowym dealerom Hondy, którzy wzięli udział w Honda Adventure Day, a w szczególności firmom RPM Motocykle oraz MCS za ich wkład w organizację tego wydarzenia. Dzięki nim grupa fanów marki – w niezwykłych okolicznościach przyrody i wspaniałej atmosferze – spędziła niezwykły weekend, bogaty w wyzwania i atrakcje.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz