Wyróżnione
Dodano 2 miesiące temu

HARLEY-DAVIDSON – SERIAL Z RAJDU AFRICA ECO RACE

(1 opinia)

Firma Harley-Davidson udostępniła w sieci mini serial przedstawiający jazdę elitarnego zawodnika rajdu Dakar, Joan’a Pedrero, walczącego na trasie wyścigu Africa Eco Race 2024 na motocyklu Harley-Davidson Pan America™ 1250, pierwszym modelu Harley-Davidson typu Adventure Touring.

W przeciwieństwie do swoich rywali na dużo lżejszych i specjalnie przygotowanych do tego rajdu motocyklach, Pedrero podjął wyzwanie na prawie w pełni fabrycznej maszynie, przesuwając granice tego, co możliwe. Fanów marki i rajdów motocyklowych enduro zapraszamy do obejrzenia filmów video z wyścigu pod artykułem.

Serial pokazuje zmagania Joan’a Pedrero w trakcie morderczego rajdu Africa Eco Race, który ukończył na motocyklu Harley-Davidson Pan America™ 1250

Pięcioodcinkowy serial pokazuje niesamowitą jazdę Pedrero, śledząc jego zmagania przez całą drogę od Monako do Lac Rose w Dakarze oraz prezentuje ekstremalne możliwości Harley-Davidson Pan America 1250 i to, jak ucieleśnia on ducha przygody będącego częścią DNA amerykańskiej marki motocykli.

Filmy dają widzom szansę zajrzeć za kulisy przygody, w tym jak Pedrero przygotowywał się do wyścigu i jak Pan America 1250 radził sobie na pustyni. Joan Pedrero przekroczył oczekiwania i pokazał, do czego naprawdę zdolny jest ten motocykl.

Udział Harley-Davidson w tym rajdzie pokazał możliwości i niezawodność Pan America™ 1250. Przygoda i wyzwania są od zawsze w duszy marki, a Pan America™ 1250 odkrywa nowe sposoby doświadczania prawdziwych emocji z jazdy motocyklem Harley-Davidson.

Odcinek 1: Ślady na piasku

Joan Pedrero wspomina poprzednie wyścigi Dakar, przygotowując się do wyczerpującego wyścigu Africa Eco Race. Onieśmielające wyzwanie obejmujące ponad 6000 kilometrów najbardziej zdradliwych terenów świata.

Odcinek 2: Jedność i walka

Joan i jego zespół wykazują kluczową rolę pracy zespołowej i skrupulatnego przygotowania w pokonywaniu wyzwań związanych z Africa Eco Race. Uosabiamy ducha „United, we ride”.

Odcinek 3: Afryka przodków

Joan i Pan America zmagają się z surowymi krajobrazami Mauretanii, gdzie przystosowanie się do surowego środowiska i poszanowanie pustyni ma kluczowe znaczenie dla przetrwania.

Odcinek 4: Spokój podczas burzy

Pośród zamieszania w wyścigu głęboka więź między zawodnikiem a powierzchnią maszyny podkreśla znaczenie spokoju, zdolności adaptacyjnych i determinacji w dotarciu do mety.

Odcinek 5: Ostatni walc

Finał i koniec podróży. Oznacza to kulminację wspólnej wytrzymałości fizycznej i psychicznej Joan Pedrero i Pan America.


Zobacz też…

Więcej aktualnych informacji o Pan America 1250

Dziękujemy za przeczytanie całego artykułu. Abyśmy mogli rozwijać się dla Ciebie polub, obserwuj, udostępnij ten artykuł oraz nasze socialmedia
Facebook: https://www.facebook.com/Motocyklista.info
Twitter: https://twitter.com/motocyklistainf
YouTube: http://www.youtube.com/@Motocyklista
Instagram: https://www.instagram.com/motocyklista.info
TikTok: https://www.tiktok.com/@motocyklista.infoPodziel się z innymi

Dodaj komentarz