HOT!
Dodano 1 rok temu

BMW Motorrad Days 2022

(Brak opinii)

20. edycja Dni BMW Motorrad odbędzie się 2 i 3 lipca 2022 r. na terenach wystawowych w Berlinie. Bezpośrednio po festiwalu Pure&Crafted (1 lipca), największe na świecie spotkanie BMW Motorrad po raz pierwszy przyciągnie międzynarodową społeczność fanów do stolicy Niemiec.

„Uważamy, że Berlin to idealne miejsce na Dni BMW Motorrad. Jako międzynarodowe miasto oferujące bogate doświadczenia kulturalne, szeroką gamę wycieczek po okolicy i wyjątkowy styl życia, stolica Niemiec ma wszystko, czego potrzeba, aby Dni BMW Motorrad były jeszcze bardziej różnorodne i atrakcyjne” – mówi dr Markus Schramm , szef BMW Motorrad. Serce międzynarodowej produkcji motocykli BMW bije w Berlinie od 53 lat w berlińskiej fabryce. I prawie każdy motocykl BMW ma w oponach powietrze z Berlina. 

Oprócz nowych produktów, spektakularnych wyczynów kaskaderskich, okazji do jazdy próbnej i przejażdżek na wyjeździe, odwiedzający będą mieli do zaoferowania o wiele więcej. Fani motocykli z całego świata już zapisali to wydarzenie w swoich kalendarzach jako imprezę, którą koniecznie trzeba odwiedzić. Goście z odległych krajów, takich jak USA, Japonia czy Australia, kierowcy sportowi, touringowi i enduro, fanatycy customizacji czy entuzjaści sportów motorowych, znajdą swoją osobistą atrakcję podczas Dni BMW Motorrad. Czy to w ciągu dnia na rozległym terenie między starymi i nowymi motocyklami, czy wieczorem przy muzyce na żywo.

Streetbike Stunt Show, Trial Show i FMX Show przesuwają granice fizyki jazdy. Z drugiej strony, wielka tradycja jeźdźców po stromych ścianach odżywa w Original Motodrom, najstarszej wciąż podróżującej stromej ścianie na świecie. Tutaj Donald Ganslmeier i jego zespół grzmią nad drewnianymi deskami na historycznych motocyklach w zapierającym dech w piersiach stylu. Wentylatory dostosowujące motocykle są w pełni obsługiwane w obszarze kół.

Oprócz dużej liczby jazd próbnych z całą gamą produktów, można oczywiście również na motocyklu odkrywać urokliwe okolice Berlina i Brandenburgii. Odwiedzający mogą odkrywać okolicę, biorąc udział w specjalnych przejażdżkach próbnych i wycieczkach enduro z przewodnikiem z lokalnymi przewodnikami. Aspirujący motocykliści, którzy nie mają jeszcze prawa jazdy, mogą spróbować swoich sił na motocyklu BMW. Dostępne będą również sesje degustacyjne Enduro.

Kolejną atrakcją są wycieczki po fabryce BMW Motorrad, które po raz pierwszy oferują wgląd w międzynarodową produkcję motocykli w ramach Dni BMW Motorrad.

Rozległa powierzchnia targowa i wystawiennicza odzwierciedla pełną różnorodność BMW Motorrad. Oprócz całego portfolio produktów BMW Motorrad, odwiedzający mogą również spodziewać się jednej lub dwóch niespodzianek. Na miejscu będzie około 50 wystawców, którzy będą doradzać potencjalnym klientom i prezentować nowe pomysły i innowacyjne akcesoria związane z BMW Motorrad.

Najmłodsi goście są również doskonale przygotowani: w strefie dla dzieci jest wiele ekscytujących gier i specjalnie zaprojektowany tor rowerowy dla dzieci – gwarantowany jest ekscytujący i pełen akcji weekend.

Nowością w programie jest General Store znany z festiwalu Pure&Crafted z licznymi innymi wystawcami z sektora lifestylowego oraz bar „The House of Machines” ze sceną Marshall Live Music Stage.

Każdy, kto marzy o odległych krainach, może obejrzeć w kinie jeden z reportaży podróżniczych, a entuzjaści sportów motorowych mogą się spodziewać gwiazd zespołu BMW Motorrad WorldSBK.

Dni BMW Motorrad od dawna uważane są za tradycyjne wydarzenie i mają stałe miejsce w kalendarzu każdego motocyklisty. W 2001 roku impreza odbyła się po raz pierwszy w Seefeld w Austrii, a następnie 18 edycji w Garmisch-Partenkirchen. W 2020 i 2021 roku wydarzenie nie odbyło się ze względu na globalną pandemię korony. The
Decyzja „BMW Motorrad Days Go Berlin” została podjęta w celu wytyczenia nowych szlaków w rozwoju marki na przyszłość i opracowania nowych koncepcji, tak aby dać BMW Motorrad Days potężny, świeży bodziec. Jednocześnie Berlin jest idealną platformą dla nowoczesnych koncepcji mobilności miejskiej na dwóch kołach.

Festiwal Pure&Crafted odbędzie się bezpośrednio przed Dniami BMW Motorrad 1 lipca. Festiwal, który rozpoczął się w Berlinie w 2015 roku i został zainicjowany przez BMW Motorrad, odbędzie się po raz drugi w Ogrodzie Letnim na berlińskich terenach wystawowych, a w tym roku BMW Motorrad jest oczywiście ponownie sponsorem tytularnym. Fani mogą doświadczyć wyjątkowej mieszanki muzyki na żywo, kultury motocyklowej i nowego stylu życia.

Przedsprzedaż biletów na Dni BMW Motorrad już się rozpoczęła. Bilety jednodniowe na sobotę można kupić za 10 EUR i zawierają kupon na posiłki o wartości 5 EUR. Bilet jednodniowy na niedzielę kosztuje 5 EUR i obejmuje kupon na posiłki o wartości 5 EUR. Bilety łączone (sobota i niedziela) kosztują 15 EUR i obejmują dwa bony żywnościowe o wartości 5 EUR każdy. Dzieci i młodzież do lat 15 włącznie są wpuszczane bezpłatnie (należy jeszcze uzyskać bezpłatny bilet). Cały program, w tym. pokazy, rozrywka, zajęcia jeździeckie, takie jak jazdy próbne, treningi enduro degustacyjne itp., nie będą powodować żadnych dodatkowych kosztów na miejscu. Bilety dostępne są w sklepie internetowym pod tym linkiem:

https://www.ticket-onlineshop.com/ols/bmw-motorrad-days/en/bmw-tickets/channel/shop/index

Rozpoczęła się również przedsprzedaż biletów na festiwal Pure&Crafted, bilety można kupić teraz za EUR 30,- na www.pureandcrafted.comPodziel się z innymi

Dodaj komentarz