HOT!
Dodano 2 lata temu

Yamaha XSR125 – ponadczasowy styl na co dzień

(1 opinia)

Zaprojektowane dla motocyklistów, którzy cenią sobie połączenie prawdziwego dziedzictwa z ponadczasowym wyglądem neo-retro i najnowocześniejszą technologią, modele Yamaha Sport Heritage są klasą samą dla siebie.

Dzięki unikalnemu charakterowi i ponadczasowemu stylowi, każdy model z serii XSR nie tylko dostarcza wyjątkowych wrażeń z jazdy, ale także umożliwia właścicielowi podkreślenie swojej indywidualności i wyrażenie osobowości.
Yamaha XSR 125

Filozofia „Faster Sons” Yamahy jest inspirowana przeszłością, przy jednoczesnym patrzeniu w przyszłość. To podejście trafia w gusta motocyklistów, którzy lubią robić rzeczy po swojemu. Customowy ruch Yard Built został zainspirowany i zachęcony do działania przez ruch Faster Sons – w ciągu ostatnich 6 lat najbardziej szanowani konstruktorzy z Europy i nie tylko stworzyli wiele radykalnych i prowokujących do myślenia motocykli bazując na modelach z serii Yamaha Sport Heritage.

W obecnej gamie Sport Heritage z topowym 3-cylindrowym XSR900 wspieranym przez 2-cylindrowego XSR700, nadszedł czas na wprowadzenie nowego modelu, który przybliży ideały stylu Faster Sons zupełnie nowej publiczności. Zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości całej serii, XSR125 oferuje młodszym użytkownikom możliwość doświadczenia wyjątkowych wrażeń z jazdy i dumy z posiadania, która towarzyszy każdemu XSR. A dzięki wysokiej jakości wykonania i sprawdzonej niezawodności Yamahy, klienci mogą być pewni, że jest to maszyna, która ich nie zawiedzie i będzie im długo służyć.

Zupełnie nowy XSR125: Styl na co dzień

Dzięki modelowi XSR125 codzienne dojazdy do pracy, do szkoły, czy na uczelnię staną się o wiele przyjemniejsze. Zbudowany zgodnie z najwyższymi standardami Yamahy, które obejmują najwyższej klasy silnik oraz zwinną ramę, a także najnowocześniejszą technologię płynnie przeplatającą się z ponadczasowym stylem – ten nowy lekki motocykl jest najmłodszym członkiem rodziny Faster Sons. I jak to w przypadku młodszego rodzeństwa bywa, ten motocykl jest gotowy, aby zaznaczyć swoją obecność i zrobić mocne wrażenie.

Dzięki kolorystyce inspirowanej stylem retro, dopracowanym detalom i pierwszorzędnej jakości wykonania Yamaha XSR zostanie zauważona, gdziekolwiek się pojawi. W przeciwieństwie do niektórych innych modeli w tej klasie, które wolą nie rzucać się w oczy, XSR125 to motocykl, który jest wyrazisty, a jego osiągi, technologia i styl to potwierdzają.

Dodaj komentarz