Wyróżnione
Dodano 1 miesiąc temu

HARLEY ON TOUR ROZPOCZYNA TOURNÉE PO POLSCE

(1 opinia)

Harley-Davidson rozpoczyna sezon motocyklowy z dużym przytupem, organizując cykl imprez pod nazwą HARLEY® ON TOUR, które odbędą się w różnych miastach w całym kraju.

To doskonała okazja dla motocyklistów poszukujących inspiracji i przygody, aby wyjechać na drogę najnowszymi modelami Harley®. Pierwszym przystankiem będzie Szczecin, gdzie 13 i 14 kwietnia wszyscy fani marki i dwóch kółek będą mogli świętować początek sezonu z H-D.


HARLEY® ON TOUR to świetna okazja dla miłośników Harley-Davidson, motocyklistów, pasjonatów motoryzacji oraz wszystkich ciekawych osób, które chcą zobaczyć i przetestować nowe modele z rocznika 2024. Podczas imprezy będzie można porozmawiać z lokalnymi ekspertami z salonów dealerskich Harley-Davidson, aby dowiedzieć się więcej o motocyklach i stylu życia związanym z marką.
Ekskluzywna koncepcja jazd próbnych HARLEY® ON TOUR pozwoli doświadczyć nowej ery osiągów, technologii i designu w turystyce motocyklowej, szczególnie po premierze modeli Street Glide™ i Road Glide™, które są wyposażone w zmodernizowany silnik Milwaukee-Eight™ 117 V-Twin. Będzie można przetestować aż 22 maszyny Harley-Davidson – prawie pełną gamę modeli na rok 2024. Oprócz nowych motocykli Street Glide™ i Road Glide™ będzie można wybrać modele: Nightster Special, Sportster S, Low Rider ST, Low Rider S, Breakout, Fat Boy, Fat Bob, Street Bob, Sport Glide, Heritage Classic, Ultra Limited, Road King Special oraz Pan America Special typu Adventure Touring z silnikiem Revolution Max 1250 o mocy 150 KM.


Cykl HARLEY® ON TOUR będzie odbywał się przez cały sezon w różnych miejscach i terminach. Wydarzenie jest otwarte dla obecnych klientów, fanów marki oraz wszystkich entuzjastów dwóch kółek, którzy chcą podsycać swoją pasję do przygód. Każdy uczestnik, który zarezerwuje jazdę na HARLEY® ON TOUR, musi przynieść ze sobą ważne prawo jazdy na motocykl (kat. A), własny kask i wyposażenie do jazdy. Jazdy są bezpłatne i można je zarezerwować na stronie: https://harley-davidson.testdrivebutler.com/campaign/6?language=pl&country=pl

HARLEY® ON TOUR – daty i miejsca:

13/14.04 – Szczecin

20/21.04 – Gdańsk

27/28.04 – Łódź

12/13.07 – Toruń

27/28.07 – Jerzmanowice k. Krakowa

24/25.08 – Koszęcin

06/07.09 – Poznań

14/15.09 – Rzeszów

21/22.09 – Warszawa (American Picnic by H-D Twin Peaks)

Bezkresna droga już na Ciebie czeka. Odkryj zupełnie nową ofertę na rok 2024 na H-D.com lub u najbliższego autoryzowanego dealera Harley-Davidson.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz