HOT!
Dodano 2 lata temu

H-D 2021 Rozwijają pasję do przygód i wolności

(1 opinia)

Nowy model Street Bob® 114 oraz system Harley-Davidson® Audio z Rockford Fosgate

MILWAUKEE (19 stycznia 2021 r.) – W 2021 r. Harley-Davidson oferuje motocyklistom lepsze osiągi, styl i technologię oraz więcej wolności. W ofercie pojawi się pełen charakteru model Street Bob® 114 i odnowiony cruiser Fat Boy® 114, a także zgodne z najnowszymi trendami nowe wersje stylizacyjne trzech popularnych baggerów o świetnych osiągach: modeli Street Glide® Special, Road Glide® Special i Road King® Special. W 2021 r. firma Harley-Davidson zaoferuje także cztery modele klasy super-premium stworzone przez zespół Custom Vehicle Operations.

– Harley-Davidson wkracza w 2021 rok koncentrując się na jeździe motocyklem jako emocjonalnym doświadczeniu – powiedział Wiceprezes ds. Marketingu Theo Keetell – Ponadczasowe poszukiwanie przygody i wolności na drodze jest podstawą naszego dziedzictwa i wizji naszej przyszłości. W nowym roku i nadchodzącym sezonie motocyklowym, realizacja tego pragnienia jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej.

Street Bob 114 – najnowszy model typu cruiser

Osiem modeli motocykli Harley-Davidson Softail® zapewnia najwyższej jakości wrażenia z jazdy, łącząc współczesną moc i nowoczesną technologię z autentycznym amerykańskim stylem. Nowy model Street Bob 114 uzupełnia serię motocykli typu cruiser o styl bobber i doskonałe osiągi. Jako najlżejszy model Softail wyposażony w mocny silnik Milwaukee-Eight® 114, Street Bob 114 gwarantuje ostrą jazdę z odpowiednim zapasem mocy. Pełno w nim autentycznego charakteru, od kierownicy mini-ape do skróconego tylnego błotnika.

Model Fat Boy®, ze swoją krępą posturą, jest jednym z najbardziej imponujących motocykli w ofercie firmy Harley-Davidson®. Odświeżona stylizacja na rok 2021 rozjaśnia jego wygląd, ponieważ błyszczący chrom zastępuje satynowe wykończenie układu napędowego i wydechowego, części przedniej, wsporników tylnych błotników i konsoli.

Motocykle Hot Rod Bagger – nowe wyposażenie

Linia motocykli Touring Harley-Davidson® oferowanych w 2021 r. obejmuje trio motocykli hot rod bagger o nowym zawadiackim charakterze i nowych możliwościach. Modele Road King® Special, Road Glide® Special i Street Glide® Special, napędzane silnikiem Milwaukee-Eight 114, charakteryzują się bezkompromisowym stylem i łączą w sobie dominację na ulicy z możliwościami i komfortem jazdy w długiej trasie, jakie zapewnia podwozie maszyn z rodziny Harley-Davidson® Touring. Modele Street Glide® Special and Road Glide® Special są dostępne w wersji w dwubarwnym lakierowaniu, a także oferują możliwość wyboru pomiędzy wykończeniem w mrocznym stylu a jasnym chromem – wybór pomiędzy ciemnym i złowieszczym albo błyszczącym i bardziej tradycyjnym wyglądem. Modele Road King Special i Street Glide Special zostały wyposażone w nowy reflektor przedni LED Daymaker®, a wszystkie trzy modele Special posiadają teraz nową niskoprofilową osłonę silnika, która znakomicie podkreśla ich zwarte sylwetki.

Dodaj komentarz