Dodano 12 lat temu

Honda Gymkhana 2012 startuje

(Brak opinii)

W dniach 19 – 20  maja wszystkich zainteresowanych rywalizacją sportową połączoną z motoryzacją, Honda Poland zaprasza do Centrum Handlowego M1 w Markach na pierwszą w tym roku odsłonę imprezy „Honda Gymkhana”.

Podczas tego weekendu każdy z uczestników będzie miał niepowtarzalną okazję do spędzenia dwóch dni na intensywnym ćwiczeniu jazdy. Poza treningami i zaciętą rywalizacją w trakcie jazdy konkursowej, organizator zapewni mnóstwo atrakcji dla widzów. Liczne konkursy z nagrodami i zabawy dodatkowo umilą czas spędzony na „Honda Gymkhana”.

Dodatkowo w czasie sobotnich treningów, rozgrywany będzie nowy konkurs „Honda GP8” na udostępnionych przez organizatora skuterach Vision 50. GP8 to zawody polegające na jak najszybszym pokonaniu pięciu ósemek pomiędzy dwoma pachołkami. Zwycięża ten, kto uzyska najlepszy łączny czas dwóch przejazdów. W Honda GP8 może wziąć udział każdy, kto posiada kartę motorowerową, prawo jazdy kategorii A1 lub po prostu ukończył 18 lat. Wyścig Honda GP8 poprzedzony zostanie kilkuminutowym instruktażem oraz jazdą próbną. Kaski dla zawodników oraz ochraniacze na łokcie i kolana zapewnia Honda Poland.

Więcej szczegółów na www.honda.pl oraz u autoryzowanych dealerów motocykli Honda.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz