Wyróżnione
Dodano 10 miesięcy temu

Wiosna już w lutym – w Suzuki

(2 opinie)

W prawdzie pogoda jest bardzo nieprzewidywalna tej zimy i co chwilę daje okazję do krótkiej przejażdżki, niemniej jest to okres zimowy. A to oznacza, że dla użytkowników suzuki zbliża się standardowa już okazja do przeglądu serwisowego motocykla bez pośpiechu i w atrakcyjnych cenach.

Od pierwszego lutego Suzuki zaczyna swoją flagową akcję serwisową: „Wiosna w lutym 2023”. Autoryzowane serwisy tej marki będą prowadzić ją do 17 marca. Akcja jest dedykowana wszystkim motocyklom i ATV Suzuki, bez względu na pochodzenie oraz ich wiek. Żeby wziąć w niej udział wystarczy poprosić o przygotowanie pojazdu do sezonu, przegląd gwarancyjny/pogwarancyjny bądź zlecić dowolną naprawę tzw. bieżącą. Na pewno warto, bo motocykliści i użytkownicy quadów mogą otrzymać rabat w wysokości 30% na oryginalne części zamienne Suzuki (w tym również na olej silnikowy Suzuki Ecstar) oraz 15% rabat na oryginalne akcesoria. Rabaty wynikające z uczestnictwa w akcji naliczane są od rekomendowanej ceny detalicznej, niezależnie od wieku pojazdu i nie sumują się z rabatami związanymi z uczestnictwem w Programie Serwisowym Suzuki (PSS). Dla klientów, którzy w ramach akcji wydadzą więcej niż 300 złotych netto (po uwzględnieniu rabatów) oraz wyrażą zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb kontaktu marketingowego, Suzuki Motor Poland ufundowała upominki (w zależności od rodzaju posiadanego pojazdu smar do łańcucha lub zestaw do czyszczenia elementów lakierowanych Ecstar). W przypadku przeglądu okresowego, który będzie wykonany w oparciu o oryginalny olej Suzuki Ecstar, przysługuje możliwość nabycia na rok usługi Suzuki – Ecstar Assistance. W ofercie nie ma górnego limitu wieku pojazdu, a szczegóły tej propozycji znajdziecie w ASO (oferta dla pojazdów po okresie gwarancji podstawowej).

Szczegółowe informacje na temat Programu Serwisowego Suzuki oraz Suzuki – Ecstar Assistance są dostępne na stronie www.suzuki.pl.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz