HOT!
Dodano 2 lata temu

BMW ZK Motors rozpoczyna rozbudowę salonu w podkarpackim

(1 opinia)

Klienci z Rzeszowa i okolic zyskają jeszcze lepszy dostęp do oferty BMW Motorrad, BMW i MINI oraz najwyższej jakości usług serwisowych. Nowa inwestycja przyczyni się do rozwoju sieci dealerskiej BMW Group.

BMW ZK Motors, dealer związany z BMW Group od 2015 roku, rozwija swoją działalność w województwie podkarpackim. Od maja br. partner odpowiada za obsługę istniejącego salonu i serwisu w Krasnem. W czerwcu uruchomiona zostanie sprzedaż motocykli BMW. Już wkrótce w tej lokalizacji powstanie nowy kompleks, skupiający w jednym miejscu szeroki pakiet usług motoryzacyjnych. Klienci będą mogli korzystać z oferty autoryzowanego salonu i serwisu marek BMW, MINI i Motorrad, serwisu blacharsko–lakierniczego, serwisu motocyklowego, stacji kontroli pojazdów, hotelu opon i kół oraz serwisu wulkanizacyjnego i myjni.

Realizując nową inwestycję dealer wykorzysta dotychczasowe doświadczenia w prowadzeniu punktu w Kielcach. BMW ZK Motors jest jedynym autoryzowanym salonem sprzedaży BMW i MINI w województwie świętokrzyskim. Salon w Kielcach został zaprojektowany z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań budowlanych i proekologicznych (ogniwa fotowoltaiczne, pompy ciepła). W celu ograniczenia zużycia energii, wprowadzono automatyczny system sterowania oświetleniem, zsynchronizowany z czujnikiem światła dziennego oraz technologię LED. Dzięki wprowadzeniu proekologicznych rozwiązań, BMW ZK Motors jako pierwszy dealer BMW na świecie otrzymał przyznawany przez BMW AG Monachium Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju. Inwestycja na Podkarpaciu powstanie również z zastosowaniem ekologicznych rozwiązań w budownictwie.

– Zainteresowanie ofertą BMW Group w Polsce stale rośnie. W I kwartale br. BMW było najczęściej wybieraną przez klientów marką premium, co przełożyło się na wzrost sprzedaży na poziomie 58,62 proc. r/r. Dlatego bardzo cieszy nas rozwój sieci dealerskiej. Jesteśmy dumni ze współpracy z BMW ZK Motors, który dzieli z nami pasję do motoryzacji oraz odpowiedzialne podejście do zrównoważonego rozwoju – powiedział Christian Haririan, Dyrektor Generalny BMW Group Polska.

Rozwój sieci dealerskiej BMW ZK Motors to odpowiedź na rosnące zainteresowanie ofertą samochodów premium na lokalnym rynku. Budując nowy obiekt w Krasnem, zyskujemy przestrzeń i możliwości, aby zapewnić klientom z województwa podkarpackiego jeszcze lepszy dostęp do produktów BMW Group oraz zaawansowanych usług serwisowych – mówi właściciel Zbigniew Kała.

Dealer BMW ZK Motors jest związany z BMW Group od 6 lat. Pierwszy salon został otwarty w Kielcach, przy ul. Wystawowej 2. Od 2019 r. BMW ZK Motors prowadzi autoryzowany serwis BMW w Radomiu, przy ul. S. Żółkiewskiego 140. Jeszcze w tym roku rozpocznie budowę nowego serwisu i salonu w Radomiu.

Nowy kompleks w Krasnem 9A powstanie w miejscu obecnego salonu sprzedaży.

Dodaj komentarz