Dodano 4 lata temu

Bitwa Królów H-D – polski dealer w światowym finale

(Brak opinii)

Po wielu epickich Bitwach Królów stoczonych na całym świecie, coroczny konkurs na najlepszy motocykl custom, którego uczestnikami są salony dealerskie Harley-Davidson, ma swój wielki finał w ostatecznej bitwie, gdzie piętnastu zwycięzców z poprzednich lat walczy o tytuł najlepszego z najlepszych.
 
Uczestnicy wielkiego finału, w walce o tytuł Króla Królów zbudowali swoje maszyny custom na platformie kultowego motocykla Sportster. Od 1957 roku modele Sportster stanowią doskonałą bazę do własnych modyfikacji motocykla.  Dzięki klasycznej linii, charakterystycznemu silnikowi Evolution™ w układzie V i ogromnemu wyborowi części i akcesoriów Harley-Davidson dedykowanych dla modeli Sportster, zbudowanie własnego bobbera, café racera, trackera czy choppera jest zadaniem w zasięgu każdego.
 
POLSKI DEALER W ŚWIATOWYM FINALE
 
Ekipa z polskiego salonu H-D ze Szczecina bierze udział w konkursie jako zwycięzca regionalnej edycji z 2018 roku oraz jako jedyny przedstawiciel Europy Środkowowschodniej.

A jeżeli Bitwa Królów pobudziła Twoją wyobraźnię, skontaktuj się z dealerem Harley-Davidson®, aby dowiedzieć się, jak spersonalizować swój własny motocykl.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz