Dodano 12 lat temu

Motoserce Międzyrzec Podlaski – F3

(Brak opinii)

Pogoda zamówiona przez organizatorów idealnie, doskonała współpraca, klubów Panther FG z Międzyrzeca Podlaskiego i GROM z Białej Podlaskiej to przepis na sukces imprezy.

Mieszkańcy Międzyrzeca Podlaskiego mogli podziwiać nie tylko różnorodne maszyny od skuterów po GoldWingi i od weteranów pamiętających II Wojnę Światową po niemal salonowe okazy. Przez cały dzień dzieci korzystały z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich: rysowanie, malowanie twarzy, zjeżdżalnie i dmuchane zamki, trampoliny, a nawet rodeo. Pokaz ratownictwa drogowego zgromadził tłumy widzów, którym z pewnością przemówił do wyobraźni. Odbyło się wiele konkursów – wolna jazda, slalomy, pokazy akrobacji motocyklowych wykonywanych przez amatorów, którzy radzili sobie bardzo zawodowo, no i oczywiście długa parada motocyklowa, w której udział wzięło blisko 500 motocykli. Całość napędzały różne kapele – głównie rockowe,a zwieńczeniem wieczoru był teatr ognia. 

Międzyrzec zebrał ponad 70 litrów krwi – wzorowi dawcy krwi po raz czwarty pokazali prawdziwą twarz motocyklisty. Tak trzymać.

Załączamy galerię zdjęć z bardzo udanej imprezy 🙂Podziel się z innymi

Dodaj komentarz