Dodano 12 lat temu

Wiosenny zlot klubu V-Strom – relacja

(Brak opinii)

Na drugie tegoroczne spotkanie klubu przyjechało ponad sto osób i ponad siedemdziesiąt motocykli marki Suzuki DL. Na spotkanie zjechali się miłośnicy V-Stroma z całej Polski. Najdłuższą trasę, ponad 540km w jedną stronę pokonali motocykliści z Gdańska.

Wzorem lat ubiegłych atmosfera majowego zlotu była niepowtarzalna i bardzo przyjacielska. Pobyt uatrakcyjniały zorganizowane przejazdy po okolicy, wyjazd do Czech, w Beskidy ale również wycieczka do malowniczej przełęczy górskiej pełnej niezapomnianych winkli w miejscowość Kubalonia i Salmopol.

Wiele osób odwiedziło kopalnię węgla kamiennego Guido w Zabrzu oraz prywatne muzeum starych motocykli w Ustroniu o obiecującej nazwie „Rdzawe Diamenty”. Pogoda dopisała i całą sobotę uczestnicy spotkania spędzili na jeździe w słońcu i miłych dla ciała temperaturach. Wieczorem przy rockowych i bluesowych standardach zagrał zespół muzyczny. Rozmowy, dyskusje oraz zabawa trwała do białego rana.

W niedzielę trwały przygotowania do powrotu, jednak każdy z uczestników potwierdził już swój udział w kolejnym zlocie klubu V-Strom, która według wstępnych ustaleń odbędzie się pod koniec września.

 

Źródło: Suzuki

Dodaj komentarz