HOT!
Dodano 12 miesięcy temu

I Karpacz Custom Bike 2023 Show

(Brak opinii)

HD-Tour, organizator Polish Bike Week (PBS) oraz firma Game Over Cycles, najbardziej znany polski producent motocykli typu custom zapraszają na I Karpacz Custom Bike Show 2023.

Będzie to wyjątkowy konkurs motocykli typu custom zorganizowany w ramach Polish Bike Week. PBS to impreza o wymiarze międzynarodowym, która odbywa się co roku w Karpaczu. Wydarzenie jest wpisane w oficjalny kalendarz HOG (Harley Owners Group™) i rokrocznie gromadzi u podnóża Sudetów kilka tysięcy motocykli oraz dziesiątki tysięcy fanów motoryzacji. W 2022 roku na Polish Bike Week gościło 15 000 pojazdów i 30 000 uczestników. W tym roku organizatorzy spodziewają się 100 000 zwiedzających oraz 120 wystawców.

I Karpacz Custom Bike Show 2023 to konkurs customowy, jakiego jeszcze w Polsce nie było. Jest organizowany we współpracy z Game Over Cycles, najbardziej utytułowaną polską firmą customową, której maszyny były nagradzane na największych oraz najbardziej prestiżowych imprezach świata. Maszyny GOC zdobyły 24 nagrody, w tym 17 międzynarodowych, na takich imprezach jak European Bike Week w Austrii czy Daytona Bike Week i Sturgis Rally w USA.

Partnerami konkursu są również polski oddział firmy Anest Iwata, uznanego na świecie japońskiego producenta pistoletów natryskowych, firma Novol, największy polski producent rozwiązań dla lakiernictwa oraz Eagle Motorcycles Rent & Trave, firma zajmująca się organizacją wypraw motocyklowych.

Karpacz Custom Bike 2023 Show odbędzie się w ramach Polish Bike Week 2023 w dniach 4-5 sierpnia.

Motocykle można zgłaszać w siedmiu kategoriach:

  1. Chopper / Bobber
  2. Modyfikowany Harley
  3. Crazy Bike
  4. Old School
  5. Trike
  6. Sportsbike
  7. Cafe Racer

Poza nagrodami w poszczególnych kategoriach jury przyzna dwa wyróżnienia specjalne, a uczestnicy zlotu wybiorą najładniejszy motocykl imprezy, zostaną więc również rozdane nagrody za:

  • Malowanie
  • Best of Show
  • Nagroda Publiczności

Zwycięzca każdej kategorii otrzyma puchar oraz nagrodę rzeczową.

Zwycięzca kategorii Malowanie dodatkowo otrzyma spersonalizowane wylakierowanie kasku motocyklowego przez jednego z najbardziej cenionych polskich aerografistów – Piotra Parczewskiego, który ozdabiał kaski m.in. Kamila Stocha, mistrza świata i trzykrotnego mistrz olimpijskiego w skokach narciarskich oraz Roberta Karasia, mistrza i rekordzisty świata w ultra-triathlonie.

Zdobywca Nagrody Publiczności otrzyma zaproszenie na 6-dniową wyprawę po hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca.

Zwycięzca kategorii Best of Show dostanie zaproszenie VIP na Custombike-Show w Bad Salzuflen (Niemcy), największe na świecie targi modyfikowanych motocykli, wraz z zapewnionym noclegiem oraz możliwością prezentacji w Niemczech wyróżnionego w Karpaczu motocykla.

Oprócz nagród dla właścicieli motocykli, organizatorzy zaoferują dodatkowe atrakcje dla wszystkich uczestników imprezy. Na stoisku firm Iwata oraz Novol będą się prezentować gwiazdy polskiej i światowej sceny aerografu, odbędą się pokazy lakiernicze, zajęcia praktyczne dla odwiedzających, konsultacje oraz wsparcie lakiernicze i technologiczne. Dodatkowo, przy stoisku Iwata/Novol  będzie zorganizowana strefa chillout, gdzie będzie można znaleźć demobus z lemoniadą, leżaki i stoliki dla gości oraz profesjonalny symulator lotów BOEING 787 i F16”.

„Szykują nam się bardzo ciekawe zawody. Obecnie mamy już ponad 30 zgłoszeń do konkursu. Zarejestrowane pojazdy reprezentują takie marki jak Harley-Davidson, Honda, BMW, Dniepr. Nasz konkurs jest otwarty dla wszystkich motocykli, tak więc serdecznie zapraszamy właścicieli customów, którzy chcą zaprezentować swoje maszyny i wygrać atrakcyjne nagrody” – mówi Krzysztof Bienkiewicz, koordynator organizacji konkursu ze strony Game Over Cycles.  

Motocykle można zgłaszać do konkursu zarówno w dniu imprezy, jak i uprzednio online. Udział w zawodach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje nt. konkursu, jego harmonogram oraz internetowy formularz zgłoszeń można znaleźć na stronie: https://karpaczcustombikeshow.plPodziel się z innymi

Dodaj komentarz