Dodano 13 lat temu

Mariusz Durynek w Suzuki GRANDys duo

(Brak opinii)

Wcześniej zdobywał doświadczenie i odnosił sukcesy w Suzuki GSX-R Cup oraz Pucharze Polski. Mariusz będzie obok Adama Kropiwnickiego i Gregory Junoda trzecim naszym zawodnikiem w klasie Superbike.

Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:
Jestem szczęśliwy, że Mariusz dołączy do naszego zespołu. Znamy się kilka lat, jeszcze z czasów, gdy startował w pucharze GSX-R. Myślę, że pod okiem naszych doświadczonych zawodników Mariusz spokojnie powalczy o tytuł debiutanta roku.

Mariusz Durynek, klasa Superbike:
Bardzo się cieszę, że w tym roku wystartuję w kasie Superbike z najlepszym teamem w Polsce. Będzie to dla mnie bardzo trudny sezon, ponieważ po klasach amatorskich przyszedł czas na prawdziwe ściganie. 
Tym bardziej się cieszę, że walczyć o tytuł debiutanta roku będę pod skrzydłami zespołu Suzuki GRANDys duo, który w swoim składzie ma jednych z najlepszych zawodników walczących o Mistrzostwo Polski. 
Będzie to też bardzo szczególny dla mnie sezon, gdyż przygodę z torem zacząłem właśnie dzięki treningom GRANDys duo. Będę, więc walczył o punkty dla zespołu i starał się nauczyć jak najwięcej, bo już niedługo może tę widzę będę mógł przekazać swojemu synowi.

 

Mariusz Durynek – sukcesy:

2011: Wyścigowe Motocyklowe Mistrzostwa Polski Superbike

2010: 4 miejsce Puchar Polski Rookie 1000

2009: Puchar Polski Rookie 1000 – kontuzja

2008: 2 miejsce Suzuki GSX-R Cup 1000

2007: 4 miejsce Suzuki GSX-R Cup 1000

 2006: debiut na torzePodziel się z innymi

Dodaj komentarz