HOT!
Dodano 4 miesiące temu

Premiery Harley-Davidson na rok 2024 już można zamawiać u dealerów

(1 opinia)

HARLEY-DAVIDSON PRZEDSTAWIA MODELE MOTOCYKLI NA ROK 2024, KTÓRE MOŻNA JUŻ ZAMAWIAĆ W SALONACH AUTORYZOWANYCH DEALERÓW. Dodatkowe nowe modele zostaną zaprezentowane podczas światowej premiery online w dniu 24 stycznia

Firma Harley-Davidson zaprezentowała dziś na stronie internetowej H-D.com część swojej gamy modelowej na rok 2024 i ogłosiła, że motocykle te można już zamawiać u autoryzowanych dealerów Harley-Davidson na całym świecie, a wkrótce zaprezentowane zostaną kolejne nowe modele. Produkowane w limitowanych seriach motocykle Custom Vehicle Operations™ (CVO™) oraz zupełnie nowe modele Harley-Davidson na rok 2024 zostaną zaprezentowane podczas wirtualnego wydarzenia „American Dreamin’” na H-D.com w dniu 24 stycznia o godzinie 17:00 (można się już rejestrować na wydarzenie na stronie www.harley-davidson.pl).

Motocykle, których produkcja będzie kontynuowana w roku 2024, są kolekcją najbardziej pożądanych modeli i reprezentują następujące kategorie w portfolio maszyn Harley-Davidson:

Grand American Touring – dla odpowiadających na zew przygody bezkresnej drogi. Maszyny turystyczne Grand American Touring od firmy, która jako pierwsza rozpoczęła przygodę z długodystansową jazdą, zabierają motocyklistów poza horyzont, oferując komfort i społeczność, które sprawiają, że podróż staje się spektakularna.

Cruiser – kultowa i różnorodna stylistyka – od nostalgicznej po bardzo nowoczesną – łączące się z możliwością customizacji i wyrażania siebie w najbardziej osobisty sposób.

Sport – ekscytujące osiągi i zaawansowana technologia zapewniające niesamowite wrażenia z jazdy w połączeniu ze stylistyką inspirowaną dziedzictwem Harley-Davidson®.

Trike – maszyny Harley-Davidson® Trike są atrakcyjną opcją dla tych, którzy cenią sobie pewność jazdy i stabilność trójkołowca.

Adventure Touring – dla tych, którzy chcą mieć możliwość dojechać gdziekolwiek zechcą. Wielokrotnie wyróżniany motocykl Pan America™ to wszechstronna i inspirująca maszyna, dzięki której każda nawierzchnia staje się drogą. Harley-Davidson hołduje ponadczasowej pogoni za przygodą i wolności dla duszy. Odwiedź www.harley-davidson.pl, aby dowiedzieć się więcej o wszystkich modelach z rocznika 2023, w tym: Grand American Touring, Cruiser, Sport, Adventure Touring i Trike, a także o programie H-D Certified™ oraz o nowym wyposażeniu do jazdy, akcesoriach i nie tylko.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz

  1. Avatar for Redakcja Naczelny says:

    Zaznacz w kalendarzu 24 stycznia o godzinie 17:00