HOT!
Dodano 10 miesięcy temu

Czym jest nowość: Dunlop Geomax EN91 EX?

(1 opinia)

Dunlop, producent opon, wprowadza na rynek nowy model Geomax EN91 EX na tył. Opona ta zapewnia doskonałe osiągi, charakteryzując się zwiększoną przyczepnością, zwłaszcza na trudnych i śliskich terenach, oraz dobrą trakcją na różnego rodzaju nawierzchniach.

Przeznaczona jest głównie do wyścigów enduro, gdzie nie wymagane są opony spełniające regulacje FIM ani drogowe. Geomax EN91 EX jest odpowiednia zarówno dla zawodowych motocyklistów enduro, biorących udział w ekstremalnych zawodach, jak i dla amatorów szukających lepszych osiągów podczas jazdy terenowej.

Geonmax EN91 EX dostępna jest w rozmiarze 140/80-18 i może być używana z dowolnymi oponami Geomax na przód w rozmiarach 80/100-21 lub 90/90-21, w zależności od preferencji i warunków terenowych motocyklisty. Jest to opona, która mieści się pomiędzy oponą Geomax MX14, przeznaczoną do jazdy po piasku i błocie, a Geomax MX53, dopasowaną do średnio twardych nawierzchni.

Geomax EN91 EX wykorzystuje sprawdzone rozwiązania z opony Geomax EN91, które zostały ulepszone. Posiada wyższe klocki bieżnikowe, co poprawia przyczepność na luźnym terenie. Konstrukcja opony została zmodyfikowana, aby zwiększyć absorpcję, co pozwala na lepsze sprzężenie zwrotne i kontrolę nad motocyklem. W porównaniu do standardowej opony EN91, osnowa jest bardziej sztywna, co ułatwia penetrację powierzchni i zwiększa przyczepność.

„Wprowadzając na rynek model Geomax EN91 EX na tył, Dunlop wynosi technologię opon enduro na wyższy poziom. Opona ta została zaprojektowana specjalnie dla wysoko wykwalifikowanych zawodników enduro, którym oferuje niezrównaną przyczepność i trakcję na najtrudniejszych terenach. Dzięki temu mogą oni uzyskać najwyższy poziom osiągów w najbardziej wymagających rywalizacjach,”

Luca Davide Andreoni, Motorcycle Marketing Manager Dunlop w Europie.

Aby uzyskać najlepsze osiągi, zaleca się stosowanie opon Geomax EN91 EX w połączeniu z wkładem piankowym Dunlop Enduro.

Abyśmy mogli rozwijać się dla Ciebie polub, obserwuj, udostępnij ten artykuł oraz nasze socialmedia
Facebook: https://www.facebook.com/Motocyklista.info
Twitter: https://twitter.com/motocyklistainf
YouTube: http://www.youtube.com/@Motocyklista
Instagram: https://www.instagram.com/motocyklista.info
TikTok: https://www.tiktok.com/@motocyklista.info


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz