Dodano 13 lat temu

Kolejny sukces Michała Pajdo

(Brak opinii)

Pierwszego dnia zawodów przy pięknej pogodzie Michał wywalczył w pięciu biegach 13 pkt. Tracił do lidera 3 pkt. Kilka biegów naprawdę mogło się podobać ponieważ była walka na pełnym dystansie.

Drugi dzień zawodów to kolejne pięć biegów, które mogły się podobać. Michał zgromadził w tym dniu w pięciu startach również 13 punktów. W rezultacie na swoim końcie miał 26 pkt i drugie – medalowe miejsce w turnieju indywidualnym. Wielkiej radości z zawodów nie kryli organizatorzy turnieju ponieważ Michał Pajdo jest reprezentantem duńskiego SMK Skaerbek i jednocześnie polskiego GUKS Wawrów. Dodajmy, że w zawodach startowało kilku zawodników ze ścisłej duńskiej czołówki.

Punkty Michała w pierwszym dniu zawodów: 3,2,3,2,3

Punkty Michała w drugim dniu zawodów:2,3,2,3,3

W sobotę gośćmi Dominika – mechanika Michała Pajdo – byli zawodnicy młodzieżowi (Łukasz Cyran,Paweł Parys) Stali Gorzów wraz z opiekunami (Mirosław Daniszewski zawodnik ICE RACING, Mirek Parys kierownik Guks Wawrów oraz zawodników Jacka, Wojtka Fajferów, mechanika Kube oraz prezesa Fajfera), którzy startowali w Holstebro, również w lidze duńskiej.

 

Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy zarówno Michała Pajdo, jak i pozostałych młodych zawodników reprezentujących Polskę w zagranicznych ligach.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz