Dodano 1 rok temu

Udany pierwszy dzień Warsaw Motorcycle Show

(2 opinie)

Właśnie trwa jedna z najważniejszych imprez motocyklowych w Polsce. Jeszcze dziś i jutro w Nadarzynie odbywają się targi Warszaw Motorcycle Show, na których znajdziecie nowości motocyklowe na 2023, hity sprzedażowe ostatnich lat, teamy i przedstawicieli świata sportu, i obszerną ofertę akcesoriów w atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz rozpocząć sezon w doborowym towarzystwie i wspaniałej atmosferze, to… do zobaczenia na Warsaw Motorcycle Show.

Na rozmowy o 95 latach „Motocyklisty”, a także przyszłości zapraszamy na stoisko D2.15. Mamy dla Was kilka atrakcji również na naszym stoisku, na które serdecznie zapraszamy;-)

Jura Krakowsko-Częstochowska to jedna z obowiązkowych tras po Polsce dla każdego Motocyklisty, a o gościnności przekonają Was:

Na fascynującą podróż po historii na naszym stoisku zabierze Was również Muzeum Tablic

Mamy dla Was również specjalistów od spraw ubezpieczeniowo-finansowych, z którymi można omówić nawet najbardziej zawiłe problemy, a specjalne kupony rabatowe na cenione ubezpieczenia motocyklowe przygotowała Compensa.

Mio, producent nawigacji i fantastycznych rejestratorów video również przygotował na początek sezonu bardzo dobrą ofertę, a o rejestratorach więcej będzie można się dowiedzieć właśnie u nas na stoisku.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz