Dodano 10 lat temu

Turystyczne Dunlopy Multi-Tread dla H-D

(Brak opinii)

Nowe opony turystyczne Dunlop opracowane we współpracy z firmą Harley-Davidson® 

cechują się dużą trwałością i zapewniają bezpieczeństwo na drodze w każdych warunkach.

W modelu D407T zastosowano technologie opon drugiej generacji oraz Multi-Tread. To rozwiązanie oznacza połączenie wysoce trwałego i odpornego na ścieranie składnika mieszanki w środkowej części opony z zapewniającymi wysoką przyczepność składnikami w barku ogumienia. Opona została zaprojektowana tak, aby zapewniać jak najwyższe osiągi i przebiegi dłuższe od poprzedniego modelu, bez pogorszenia przyczepności i dobrych właściwości jezdnych.

D407T, stanowiącą standardowe wyposażenie motocykla Touring z 2014 roku, można także montować w starszych modelach firmy Harley-Davidson® z lat 2009-2013.

Firma Harley-Davidson® jest ikoną wśród producentów motocykli. Pasjonaci tej marki oczekują od swoich maszyn przede wszystkich niezapomnianych wrażeń z jazdy. Od ponad 30 lat Dunlop opracowuje i  produkuje opony stosowane jako oryginalne wyposażenie w motocyklach Harley-Davidson®, dzięki czemu ich miłośnicy mogą cieszyć się peł‎nią doznań z jazdy na tych kultowych maszynach.

„Nasza wieloletnia współpraca z Harley-Davidson układa się pomyślnie, dlatego tym bardziej cieszy nas, że możemy w jej maszynach zastosować naszą najnowszą technologię stosowaną w gamie opon turystycznych. Dzięki technologii Multi-Tread zyskujemy możliwość dokładnego dostosowania opony do wymagań. Zachowując kluczowe zalety modelu D407, takie jak wysoka przyczepność i właściwości jezdne, model T oferuje dodatkowo posiadaczom motocykli Harley-Davidson dłuższe przebiegi” – powiedział Sanjay Khanna, dyrektor zarządzający Dunlop ds. opon motocyklowych i motosportu w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 

Bieżnik

Przód (F)/ Tył (R)

Rozmiar

Indeks L/S

TT/TL

D407T

R

180/65 B 16

81H

TL

 Podziel się z innymi

Dodaj komentarz