Dodano 12 lat temu

Suzuki e-Let’s trafi do sprzedaży

(Brak opinii)

Skuter zadebiutuje 9 stycznia 2012 roku.

 

Powstały na podstawie cenionego za przyjazny dla użytkownika charakter modelu Let’s4 Basket z silnikiem 50cm3 e-Let’s łączy wydajność silnika z funkcją regeneracyjnego hamowania i akumulatorem litowo-jonowym. Oprócz typowych dla skutera elektrycznego równego przyspieszania i zwinności jest także aż o 2 kg lżejszy (bez prostownika) od swojego poprzednika. Warto zwrócić również uwagę, że e-Let’s to skuter ekologiczny, który zapewnia niski poziom hałasu i wibracji oraz zerową emisję spalin.

 

Litowo-jonowy akumulator wyposażony jest we wbudowany system zarządzania (Battery Management Unit, BMU) monitorujący poziom naładowania. W celu naładowania akumulator można odłączyć – jedno ładowanie zajmuje około czterech godzin i zapewnia skuterowi zasięg około 30 km.

 

W schowku pod kanapą można umieścić prostownik lub drugi akumulator, co ułatwia ładowanie poza domem. Można także zwiększyć zasięg skutera poprzez zastąpienie zużytego akumulatora naładowanym.

 

Oprócz podstawowej wersji e-Let’s wyposażonej w akumulator i prostownik dostępna jest wersja e-Let’s W z zapasowym akumulatorem.

 

W ramach przygotowań do zeroemisyjnego społeczeństwa przyszłości Suzuki pracuje na ograniczeniem emisji CO2, projektując pojazdy nowej generacji (elektryczne
 i wyposażone w ogniwo paliwowe), takie jak zapewniający radość z jazdy skuter 
e-Let’s.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz