Wyróżnione
Dodano 9 miesięcy temu

SH125i Vetro – skuterowy unikat Hondy

(1 opinia)

W roku 2024 modele SH350i oraz SH125i marki Honda, które cieszą się renomą luksusowych, oszczędnych i technologicznie zaawansowanych pojazdów, otrzymają atrakcyjną nową kolorystykę. Ponadto, producent przygotował unikalną wersję SH125i Vetro, która z pewnością przyciągnie uwagę klientów i przyczyni się do wzrostu popularności modelu w Europie.

  • Nowe kolory dla modeli SH125i oraz SH350i na rok 2024
  • Nowy SH125i Vetro z efektownymi, półprzezroczystymi zielonymi panelami owiewek, których produkcja przyczynia się do redukcji emisji CO2
  • Kolejny nowy lakier i pięć nowych kombinacji kolorystycznych dla SH125i
  • SH350i dostępny w dwóch zupełnie nowych kolorach- Zefiro Blue Metallic i Matt Techno Silver Metallic
  • Europejska sprzedaż modeli SH125i oraz SH350i w 2022 roku przekroczyła 30 000 sztuk
  • SH125i – jeden z pierwszych modeli Hondy wyprodukowanych przez Atessę, spełniających wymogi EURO5+
MY24_SH125i


Vetro to pomysł, który oddaje hołd umiejętnościom technicznym pracowników fabryki Hondy w Atessie we Włoszech. Wyjątkowość tej wersji polega na półprzezroczystych, zielonych panelach owiewek, których produkcja przyczynia się do zmniejszenia emisji CO2 o 9,5% w porównaniu z tradycyjnym procesem lakierowania. Innowacyjny wygląd obejmuje również czarny przedni błotnik, czarną dolną owiewkę z odważnym białym logo Hondy oraz srebrne logo SH na bocznej owiewce.


SH125i na rok 2024 jest jednym z pierwszych modeli Hondy wyprodukowanych przez atesiańską fabrykę, które spełniają nowe, bardziej rygorystyczne normy emisji spalin EURO5+. Te przepisy, które staną się obowiązkowe dla wszystkich nowych homologowanych modeli od końca 2024 roku, przewidują m.in. wprowadzenie nowego monitoringu katalizatora, obniżenie progu identyfikacji usterek związanych z emisją spalin oraz bardziej restrykcyjne wymogi dotyczące hałasu i długoterminowej emisji spalin.


Model SH125i będzie dostępny w dwóch bardziej sportowych wersjach kolorystycznych: Matt Coal Black Metallic oraz nowym Matt Pearl Cool White. Oba malowania zostały wzbogacone o dodatkowe czarne detale wokół kontrolek oraz przednich i dolnych owiewek, a także stylowe czerwone przeszycia siedzenia oraz logo, plakietki i grafiki wykonane na zamówienie. Ponadto, kolorystyki Pearl Falcon Grey, Matt Pearl Cool White, Matt Pearl Pacific Blue oraz klasyczna Nightstar Black będą teraz dostępne w zestawieniu z nowymi przyciemnionymi kołami i detalami.


SH350i, który w roku 2022 w Europie osiągnął sprzedaż ponad 10 000 egzemplarzy, w wersji modelowej na rok 2024 pojawi się w dwóch zupełnie nowych malowaniach i czterech nowych kombinacjach kolorystycznych. Nowe kolory Zefiro Blue Metallic oraz Matt Techno Silver Metallic dołączają do już oferowanych Matt Coal Black Metallic, Matt Ruthenium Silver Metallic Pearl Cool White oraz Black. Wszystkie kolory będą dostępne w zestawieniu z nowymi czarnymi kołami i detalami.


W roku 2022 w Europie sprzedano ponad 10 000 egzemplarzy modelu SH350i i ponad 20 000 egzemplarzy modelu SH125i.
Skutery SH125i w wersji modelowej na rok 2024 zaczną trafiać do dealerów w całej Europie już w październiku, natomiast modele SH350i pojawią się w listopadzie.


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz