Dodano 10 lat temu

Prezydent podpisał zmianę ustawy

(Brak opinii)

Na prowadzenie jednośladów o pojemności do 125 cm3, mocy nieprzekraczającej 11 kW (14,95 KM) i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,1 kW/kg. Co więcej, ustawa nie określa rodzaju skrzyni biegów, co oznacza, że nowe prawo obejmuje zarówno skutery z automatyczną przekładnią, jak i motocykle z manualną skrzynią biegów.

Poprawka nie nakłada też obowiązku zdawania egzaminu ani odbycia szkolenia teoretycznego lub praktycznego i zacznie obowiązywać w ciągu 30 dni od dnia opublikowania zmiany w Dzienniku Ustaw, a więc pod koniec sierpnia tego roku.

Wszyscy importerzy już od dawna są w pełni przygotowani do wprowadzonej zmiany przepisów, oferując polskim klientom najszerszą w historii ofertę skuterów i motocykli o pojemności 125 cm3.

 

Na przykład: Oferta jednośladów Yamahy z automatem obejmuje aż sześć praktycznych modeli, z których cztery są już dostępne w sprzedaży, a piąty pojawi się na przełomie sierpnia i września, w cenach zaczynających się od 8800 PLN (Yamaha Delight). Równie ciekawą ofertę Yamaha proponuje osobom preferującym manualną skrzynię biegów. W gamie pojazdów o pojemności 125 cm3 obecnie znajdują się cztery niezwykle ciekawe motocykle o różnym zastosowaniu i zróżnicowanych propozycjach cenowych. Podziel się z innymi

Dodaj komentarz