HOT!
Dodano 3 lata temu

Nowa oktawa Dunlop ScootSmart

(1 opinia)

Jeszcze szersza gama popularnych skuterów takich producentów jak Yamaha, Honda i Piaggio może być teraz wyposażona w wszechstronny model Dunlop ScootSmart. To możliwe dzięki rozszerzeniu tej linii opon o osiem nowych rozmiarów.

  • Osiem nowych rozmiarów opony ScootSmart.
  • Szeroka gama 50 nowych modeli skuterów 14 marek może być teraz wyposażona w opony Dunlop ScootSmart.
  • Bieżnik opracowany na podstawie technologii RoadSmart i mieszanka o wysokiej zawartości krzemionki spełniają potrzeby użytkowników inteligentnych skuterów.

Motocykliści mogą doświadczyć zaawansowanych technologii zastosowanych w ScootSmart, w tym zorientowanego na osiągi wzoru bieżnika zaczerpniętego z wielokrotnie nagradzanej gamy opon motocyklowych Dunlop RoadSmart.

Dzięki temu opona zapewnia neutralne prowadzenie, prędkość do 210 km/h i wysoką przyczepność w każdych warunkach jazdy.

W każdym rozmiarze opony ScootSmart zastosowano mieszankę o wysokiej zawartości krzemionki, która zwiększa przebieg i zapewnia doskonałe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

Dunlop planuje dalsze poszerzanie gamy opon ScootSmart o kolejne pięć nowych rozmiarów w trzecim kwartale 2021 roku.

Dmitri Talboom, Product Manager Dunlop Motorcycle w regionie EMEA, powiedział: „Rozszerzenie gamy opon Dunlop ScootSmart to znaczące posunięcie, podkreślające imponującą trwałość i osiągi, jakie ta niezawodna, wszechstronna opona wniosła do segmentu skuterów od momentu wprowadzenia jej na rynek w 2012 roku. Wszechstronność ScootSmart znajduje odzwierciedlenie w różnorodności modeli objętych najnowszym rozszerzeniem gamy, wśród których można wskazać skutery trójkołowe, elektryczne i maxi. Z niecierpliwością czekamy na dalsze uzupełnienie oferty ScootSmart jeszcze w tym roku.”

Szeroka gama elementów dopasowanych do rozwijającego się rynku skuterów
Popularne modele, takie jak Yamaha Tricity 125 (rozmiar 90/80-14), Honda PCX (100/80-14, 120/70-14) i Piaggio Medley (110/80-14, 120/70-14) mogą być teraz wyposażone w ScootSmart, umożliwiając ich użytkownikom korzystanie z ich niezawodności w każdych warunkach pogodowych i cieszenie się osiągami motocykla sportowo-turystycznego.

Spośród 8 nowych rozmiarów, 7 nadaje się do montażu zarówno z przodu, jak i z tyłu, co daje wyjątkowo szeroki zakres zastosowania.

Rozszerzenie gamy ScootSmart otwiera tę mocną, wszechstronną oponę na 50 modeli skuterów 14 producentów, w tym Aprilia, Gogoro, Honda, Kymco, MBK, Niu, Quadro Suzuki, SYM i Yamaha.

Kluczowe modele to między innymi Gogoro S2, Honda Vision 50 i 110, PCX125, SH Mode 125, Kymco People One, Piaggio MP3 300 i 500, Medley 50 i 125, Liberty 50 i 125, a także Sym JET 14.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz