Dodano 10 miesięcy temu

AMERICAN PICNIC BY H-D® TWIN PEAKS –dalej świętujemy 120-lecie Harley-Davidson®

(2 opinie)

Już wkrótce druga edycja motocyklowej imprezy American Picnic organizowanej przez salon Harley-Davidson® Twin Peaks. Podczas weekendu 23-24 września w hotelu Holiday Inn w Józefowie na gości czeka moc atrakcji: dla pasjonatów motoryzacji, ale też dla każdego, kto chce spędzić weekend w atrakcyjny sposób.

Na tej dwudniowej imprezie rozgłos zapewnią ryczące silniki kultowych motocykli, amerykańskich samochodów, a szerokim echem odbiją się koncerty gwiazd: Afromental, Hunter, K-Leah i Bad Choizz.

Harley-Davidson® to marka, która uosabia amerykańskie wartości, dlatego organizatorzy imprezy zadbali, aby wydarzenie oddawało ducha kultury zza oceanu.

Na gości czeka też dodatkowa atrakcja – jazdy testowe motocyklami Harley-Davidson w ramach Harley® on Tour – do dyspozycji uczestników ponad 20 najnowszych maszyn z Milwaukee (w pierwszej kolejności jeżdżą osoby, które dokonały rezerwacji online. Możliwość wyczerpania puli wolnych miejsc). Moc wrażeń zapewni także szpaler amerykańskich samochodów AmCar słynących z ponadprzeciętnych osiągów i gabarytów – to robi wrażenie. Specjalną strefę przygotuje również marka Jeep, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze modele w tym elektryczny Jeep Avanger.

Na imprezie będzie prezentowany również najnowszy model Harley-Davidson – CVO Street Glide.

Każdego dnia zaplanowane są po dwa koncerty. Na scenie zobaczymy grupę Afromental, zespoły Hunter oraz Bad Choizz, które mogą zagłuszyć ryk motocykli. Źródłem lżejszego brzmienia będzie wokalistka K-Leah z własnym repertuarem oraz coverami, które rozbujają każdą publiczność.

W ciągu dnia emocji dostarczą zawody w siłowaniu na rękę, pokazy amerykańskiego futbolu, a każdy będzie mógł sprawdzić swój refleks na Rodeo oraz celność w rzucaniu toporkami.

Dla osób z pociechami organizator przewidział strefę dla dzieci, park linowy, mini golf oraz coś co połączy dorosłych i dzieci – Giga gry.

Na terenie imprezy rozstawią się Foodtrucki, oferując bogate i różnorodne menu w amerykańskim stylu. Nie zabranie też amerykańskiego barbecue serwowanego przez hotel Holiday Inn.

Te dwa dni pozwolą przenieść się w sam środek amerykańskiej kultury i wspólnie z innymi entuzjastami celebrować 120 lat kultowej marki jaką jest Harley-Davidson®. Nie może Was tam zabraknąć!

Uwaga! Każda osoba, która przyjedzie na imprezę motocyklem otrzyma 30% rabat przy zakupie biletu na wejściu, a każda osoba, która zarejestrowała się na jazdę próbną (i ma potwierdzenie rezerwacji jazdy) otrzyma wejściówkę bezpłatnie!

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/american-picnic-vol-2-by-twin-peaks-harley-davidson/wrzesien-2023

Rezerwacje jazd próbnych: https://harley-davidson.probefahrtenbutler.com/campaign/6?country=pl&language=pl

Zapraszamy!


Podziel się z innymi

Dodaj komentarz