Dodano 4 lata temu

Kolejne sukcesy Dunlopa w wyścigach motocyklowych

(1 opinia)

Tegoroczny sezon wyścigów motocyklowych jest bardzo udany dla Dunlopa. Do listy imponujących sukcesów wywalczonych m.in. w rywalizacji Isle of Man TT, zawodnicy jadący na oponach marki Dunlop dopisali w ostatnich dniach kolejne. Christoffer Bergman zdobył Puchar Europy w klasie Superstock 1000, a Łukasz Kurowski po raz trzynasty sięgnął po tytuł Mistrza Polski.

Christoffer Bergman #71 jechał równo przez cały sezon i pewnie sięgnął po Puchar Europy w klasie Superstock 1000.

Powody do radości ma też Łukasz Kurowski, który podczas wyścigu rozgrywanego w ubiegły weekend w Romanówce koło Siemiatycz, zapewnił sobie 13. tytuł Mistrza Polski w karierze. Droga do tytułu nie była jednak łatwa. W sezonie Kurowski zmagał się z kontuzją ręki i dłoni (nerwoból) przez co opuścił 3 wyścigi. „Najważniejsze, że mimo ciężkiego sezonu udało mi się zdobyć 13. tytuł Mistrza Polski w mojej sportowej karierze. Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do moich wyników i mieli duży wkład w nasz wspólny sukces.” – komentuje Łukasz Kurowski.

Z osiągniętych wyników jest też zadowolony Dunlop. „Gratulujemy naszym Mistrzom! Przez cały sezon pracowali naprawdę bardzo mocno dając z siebie więcej niż 100%. Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią ich zespołu i dołożyć cegiełkę do ich sukcesów.” – powiedziała Aleksandra Sobotka, menedżer ds. opon motocyklowych w Goodyear Dunlop Tires Polska.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz