Dodano 9 lat temu

Indian Chief Dark Horse

(Brak opinii)

Indian Dark Hors to cruiser zbudowany na bazie modelu Chief  . Modelu zdobywającego nagrody i sukcesy. Model Dark Hors wyróżnia czarny matowy kolor i chromowane dodatki co powoduje że jest jednym z najbardziej oryginalnych i rozpoznawalnych motocykli na rynku. Podkreślenie sylwetki poprzez chromowane dodatki i odlewane koła  powoduje że Dark Hors ma agresywniejszy wygląd . Zmniejszenie masy poprzez zastosowanie odlewanych kół spowodowało że DArk Hors jest najlżejszym i najszybszym modelem w rodzinie Chief..

Osiągając idealną równowagę pomiędzy nastawieniem a funkcjonalnością, ICDH 2016 dostarcza styl, jakość i moc oczekiwane od IM, z ceną która przeciągnie kierowców na „ciemną stronę”. DH przekazuje podejście, które wymaga uwagi z właściwych powodów.

Matowo czarny Dark Hors posiada szereg udogodnień technicznych . Wyposażony jest w niezawodny silnik Thunder Stroke 111 , znakomite zawieszenie , ABS , tempomat i bezdotykowy kluczyk.

Indian Dark Hors może być wyposażony w ponad 40 dodatków którymi właściciel może dopasować pojazd do swoich potrzeb. Dodatki takie jak specjalna kierownica , osłony filtra powietrza , mocowania błotników , czarne końcówki wydechu , specjalne wykończenia błotników będą dostępne już od wiosny .Dodatki te sprawią że każdy pojazd uzyska swój niepowtarzalny charakter i wygląd.

Dostępne są też siedzenie pasażera podnóżki lub podesty dla tych którzy będą chcieli jeździć we dwoje .

Według słów senior managera Indian Motorcycles Bena Lindmana  model Dark Hors jest wyjątkowy , dzieląć wszystko co najlepsze z innymi modelami Indiana i wyróżnia się oryginalnością poprzez czarny matowy kolor , minimalistyczną sylwetką co daje mu niepowtarzalny wygląd . Dark Hors to prawdziwy Amerykański Cruiser za nie wygórowaną cenę .

 

Indian Chief Dark Horse będzie dostępny u dealerów już na wiosnę 2015.

 Podziel się z innymi

Dodaj komentarz