HOT!
Dodano 1 rok temu

Dni Otwarte Hondy – start jazd testowych

(Brak opinii)

Honda rozpoczyna sezon jazd testowych, zapraszając do sieci salonów motocyklowych na Dni Otwarte, które odbędą się w terminie od 24 marca.  U autoryzowanych dealerów Hondy po raz pierwszy w tym roku będzie można przetestować modele 2023. Do testów przygotowany zostanie szereg maszyn, w tym najgorętsza nowość, model CB750 Hornet, który w lutym zadebiutował w sieci, podczas prezentacji stacjonarnych.

Dni Otwarte to doskonała okazja, by Hondę Hornet porównać z należącym do serii Neo Sports Cafe, CB650R. Podobnie do „Szerszenia”, reprezentuje on segment Street, jednak jest odpowiedzią na zupełnie inne oczekiwania, a zatem stanowi ofertę dla innych klientów. Ten sam silnik o poj. 650 cm3 oferowany jest również w modelu CBR650R, który umożliwi nam jazdę w typowo sportowym stylu.

W podjęciu decyzji czy chcemy postawić na przygodę poza utwardzonymi szlakami, czy na wycieczki po asfalcie, pomoże przyjrzenie się z bliska modelom Adenture, takim jak kultowa Africa Twin, uniwersalny NC750X czy dedykowany posiadaczom prawa jazdy kategorii A2, CB500X, a następnie zestawienie tych propozycji z wprowadzonym na rynek w ubiegłym roku motocyklem turystycznym – NT1100. Jeśli natomiast planujemy weekendowe wypady z dobrą zabawą na dwóch kółkach w terenie, doskonałym wyborem będzie lekki CRF300.

Dni Otwarte to także świetna okazja, by przymierzyć się do skuterów X-ADV oraz ADV350, które również pozwalają na podróżowanie poza asfaltem. Oba modele oferują wysoki poziom funkcjonalności, m. in. dzięki zawieszeniom typu motocyklowego o dużych skokach.

Ponadto u dealerów Hondy będzie można obejrzeć eleganckie customy – Rebel 1100 i Rebel 500, skutery Forza 350 oraz SH350i, a także szereg maszyn wyposażonych w silniki o pojemności do  125 cm3, które można użytkować na podstawie posiadanego prawa jazdy kategorii B. Wśród „125tek” w ofercie Hondy dostępne są zarówno motocykle, takie jak CB125R, CB125F, Dax, MSX czy legendarne Monkey, a także skutery – PCX, Forza i SH.

Już wkrótce na Polski rynek wprowadzone zostaną kolejne dwa modele motocykli – pod koniec kwietnia w salonach pojawi się CL500, a miesiąc później Transalp.

Zapraszamy na Dni Otwarte w celu zapoznania się z najnowszymi propozycjami Hondy oraz skorzystania z jazd testowych. Podziel się z innymi

Dodaj komentarz