Wyróżnione
Dodano 4 lata temu

MOTOSERCE 2020 – już w sobotę!

(1 opinia)

Już w najbliższą sobotę, 22 sierpnia 2020 roku, odbędzie się dwunasta edycja Zbiórki Krwi „Motoserce 2020” w Dąbrowie Górniczej. Akcji, organizowanej przez klub motocyklowy Veteran Club 19-78 FG, po raz dziewiąty partneruje Centrum Handlowe Pogoria. Głównym celem wydarzenia jest wsparcie banków krwi. Nie zabraknie widowiskowych atrakcji!

Tegoroczne Motoserce przyjmie formę pikniku przy dźwiękach muzyki elektronicznej. 22 sierpnia, w godz. 10:00-17:00 na mieszkańców Dąbrowy Górniczej czekają konkursy z nagrodami, pokazy motocyklowe, a o 13:30 główna atrakcja Motoserca – wielka parada motocykli ulicami miasta. Między 10:00 a 15:00 na głównym parkingu od strony Obi zaparkowane będą krwiobusy, czyli mobilne punkty poboru krwi PCK. Każdy krwiodawca otrzyma pakiet z koszulką, kubkiem i znaczkiem.

Motoserce to godna podziwu akcja, która zwraca uwagę na brak krwi w polskich szpitalach i propaguje ideę krwiodawstwa. Centrum Handlowe Pogoria od 9 lat dumnie wspiera tę inicjatywę. Z determinacją dążyliśmy do tego, by pomimo pandemicznych przeciwności, także tegoroczna edycja doszła do skutku. Wspólnie z motocyklistami z Veteran Club 19-78 FG dołożymy wszelkich starań, by impreza przebiegła bezpiecznie. Serdecznie zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych krwiodawców! – zachęca Ewelina Nowak-Olszowiec, Regional Marketing Manager, CH Pogoria.

Motoserce to ogólnopolska inicjatywa, zapoczątkowana przez Kongres Polskich Klubów Motocyklowych. Za organizację wydarzenia odpowiadają lokalne kluby motocyklowe – na terenie Dąbrowy Górniczej jest to prężnie działający Klub Motocyklowy VC 19-78 FG. Partnerami akcji są Polski Czerwony Krzyż oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz