HOT!
Dodano 2 lata temu

Honda sprzedała w Polsce 2000 sztuk modelu Forza 125

(1 opinia)

W styczniu 2022 roku wielkość sprzedaży modelu Forza 125 przekroczyła 2000 sztuk. Ten najmniejszy z rodziny Honda Forza, zaliczany do segmentu Premium skuter klasy sport/GT został zaprojektowany z myślą o Europie, gdzie wymagania dotyczące jakości, funkcjonalności, osiągów czy poziomu wyposażenia są największe. O tym, że zostały one spełnione, świadczy wielkość sprzedaży modelu na Starym Kontynencie, która od momentu jego debitu przekroczyła 80 000 sztuk.

  • Sukces modelu Forza 125 na wymagającym rynku europejskim
  • Atrakcyjna stylistyka i praktyczne rozwiązania zwiększające komfort użytkowania
  • Uniwersalny skuter do miasta i na autostradę
  • Atrakcyjna oferta dot. rocznika 2021

Silnik

Czterozaworowy silnik eSP (enhanced Smart Power) modelu Forza 125 wyposażono w funkcję automatycznego wyłączania na postoju – Auto Stop oraz system sterujący momentem obrotowym HSTC (Honda Selectable Torque Control), który dba o to, by tylna opona miała odpowiednią przyczepność w każdych warunkach jazdy. Dobre osiągi skutera, kompaktowe wymiary i doskonałe, usportowione prowadzenie, a do tego komfortowe siedzisko, skuteczna ochrona przed wiatrem i bogate wyposażenie w standardzie, to kombinacja która sprawiła, że Forza 125 zyskała reputację maszyny uniwersalnej, rewelacyjnie sprawdzającej się zarówno w ruchu miejskim, jak i na długich autostradowych odcinkach.

U autoryzowanych dealerów motocyklowych Hondy dostępny jest jeszcze model Forza 125 z roku produkcji 2021, oferowany w niższej, atrakcyjnej cenie. Szczegółowe informacje znajdują się tutaj.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz