Dodano 4 lata temu

Yamaha Motor i Milestone wspólnie pracują nad grą RIDE 4 — znamy już datę premiery

(Brak opinii)

Yamaha Motor i Milestone wspólnie pracują nad grą RIDE 4 — znamy już datę premiery

Yamaha Motor — główny partner firmy Milestone w zakresie prac nad wyczekiwaną grą wideo RIDE 4 — to słynna marka motocykli o bogatym dziedzictwie i historii zwycięstw w zawodach. Kluczowe wartości Yamahy — innowacja, ekscytujące wrażenia, poczucie pewności, emocje i bliskie relacje z klientami — odzwierciedlają wizję firmy Milestone dotyczącą gry RIDE 4. Już od 8 października 2020 roku gracze z całego świata będą mogli doświadczać niezapomnianych i autentycznych wrażeń.

Firma Milestone z siedzibą w Mediolanie jest czołowym producentem gier wideo dla miłośników motocykli i sportów motorowych. Jest także twórcą oficjalnych gier MotoGP i MXGP, a także Superbike World Championship i FIA World Rally Championship.

Początek serii RIDE, która podbiła serca ponad 1,5 miliona graczy, miał miejsce w 2015 roku. Obecnie firmy Milestone i Yamaha Motor opracowują najnowszą wersję gry, w której więź między światem rzeczywistym a wirtualnymi wyścigami jeszcze bardziej się zacieśnia.

Wirtualny świat stał się ostatnio istotnym elementem sportów motorowych. RIDE 4 to okazja zarówno dla początkujących, jak i profesjonalnych graczy, na zaprezentowanie swoich umiejętności w jednej z najbardziej zaawansowanych gier wyścigowych dostępnych na rynku.

Firma Yamaha Motor jest pionierem w dziedzinie sportów elektronicznych i w zeszłym roku jako jedna z pierwszych okazała oficjalne wsparcie uczestnikowi zawodów MotoGP eSports, Lorenzo Darettiemu, znanemu online jako Trastevere73. Na okładce gry RIDE 4 znajdzie się legendarna Yamaha R1, ale to zaledwie fragment głębokiej współpracy dwóch firm.

Wszystkie motocykle w grze, w tym modele Yamahy, stworzono za pomocą narzędzia CAD i projektów 3D rzeczywistych modeli, tak aby realistycznie odtworzyć każdy szczegół pojazdów. Dzięki dokładnym wskazówkom Yamahy udało się zwiększyć poziom realizmu przedstawionego w grze, a także ożywić niektóre z najbardziej kultowych modeli Supersport.

Na miłośników stylu Dark Side of Japan i motocykli z serii Hyper Naked czeka szereg specjalnych wyzwań, odzież skórzana Dark Hero i nie tylko. Kolejne działania i wydarzenia będą miały na celu zebranie nowego pokolenia fanów oraz dalsze zacieranie granicy między wyścigami on-line i wyścigami w świecie rzeczywistym.

W RIDE 4 wprowadzono nowy tryb kariery, gdzie gracze mogą wybrać własną drogę wyścigów motocyklowych, a ich postępy mają wpływ na to, w jakich wydarzeniach gry będą brali udział. Gra online na dedykowanych serwerach Multiplayer przebiega w sposób płynny i dostarcza wielu wrażeń. Kluczowym elementem doświadczenia jest możliwość personalizacji motocykli oraz postaci.

Nowe funkcje obejmują również tryb Endurance, opracowany z myślą o prawdziwych ekspertach świata wirtualnego, którzy dążą do pełnej symulacji rzeczywistości. Firma Milestone wprowadziła też dynamicznie zmieniające się światło i warunki pogodowe, a do tego też postoje techniczne, wymianę opon i tankowanie, aby odtworzyć wszystkie aspekty prawdziwego wyścigu.

Oficjalną premierę RIDE 4 wyznaczono na 8 października 2020 roku. Gra będzie dostępna na platformach PlayStation®4, Xbox One oraz Windows PC/STEAM. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj oficjalny zwiastun gry RIDE 4, odwiedź stronę www.milestone.it i bądź na bieżąco, śledząc media społecznościowe.

Paolo Pavesio — dyrektor działu marketingu i sportów motorowych, Yamaha Motor Europe:Podziel się z innymi

Dodaj komentarz