Dodano 2 lata temu

Yamaha Motor i Milestone wspólnie pracują nad grą RIDE 4 — znamy już datę premiery

(Brak opinii)

„Wyścigi i adrenalina stanowią część DNA Yamahy już od momentu założenia firmy 65 lat temu. Dlatego właśnie współpraca z firmą Milestone, jednym z największych producentów gier motocyklowych na świecie, była wręcz naturalnym wyborem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom i wszystkim miłośnikom motocykli ekscytujące i emocjonujące doświadczenia, kierując się tym, co ich „nakręca”. Współpraca z firmą Milestone przy tworzeniu gry RIDE4 świadczy o naszym innowacyjnym podejściu. Docieramy do nowych fanów, którzy podzielają pasję do motocykli, zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym. Miłość jest ta sama, a my serdecznie witamy tych kierowców w naszej rodzinie.

Jesteśmy jednym z pionierów rozwijającego się świata eSports (z Trastevere73 oficjalnie reprezentującym Monster Energy Yamaha MotoGP) i wraz z RIDE4 oraz licznie zaplanowanymi, wyjątkowymi wydarzeniami — zarówno w świecie wirtualnym, jak i rzeczywistym — przenosimy nasze zaangażowanie w świat gier na jeszcze wyższy poziom”.

Luisa Bixio — prezes firmy Milestone:

„Kiedy wprowadzaliśmy w życie serię RIDE, naszym głównym celem było stworzenie unikalnej własności intelektualnej (IP) dla wszystkich miłośników dwóch kół. Dziś — pięć lat później — zadziwiający realizm szaty graficznej, głębia gry i wspaniała współpraca z firmą Yamaha Motor świadczą o tym, że obraliśmy właściwy kierunek, aby w pełni oddać ducha wyścigów motocyklowych”.

Dodaj komentarz