HOT!
Dodano 5 miesięcy temu

To Oni będą reprezentować nasz kraj na #MXoN PUCHARZE NARODÓW we FRANCJI

(1 opinia)

Damian Zdunek, Jakub Kowalski i Kuba Barszczewski – skończyli pakowanie i w nadchodzący weekend będę reprezentować nasz kraj na #MXoN PUCHARZE NARODÓW we FRANCJI Monster Energy FIM MXoN 2023. Taką szybką informację na swoim facebooku podał Kuba Kowalski – jeden z reprezentantów.

„W kwestii sportowej zrobiłem wszystko co mogłem i uważam, że jestem przygotowany do startu. Łatwo nie będzie, a to, z czym przyjdzie się Nam zmierzyć na pewno postawi twarde warunki. Bez wątpienia to moje największe wyzwanie sportowe jeśli chodzi o skalę trudności” – mówi Kuba.

Głównym Partnerem przygotowań i startu jest Stowarzyszenie Motocrossowe Mx for live stara gwardia. Dzięki stowarzyszeniu udało się powołać drużynę, opłacić licencję oraz domknąć inne sprawy organizacyjne.

To dzięki #MxForLiveStaraGwardia zawodnicy mają możliwość startu w tych zawodach i z dumą reprezentować nasz kraj podobnie, jak niedawno Paweł Sawawicki w Austrii.

Kuba dziękuje sponsorom: JG Sport ….za wyposażenie go w lepszą widoczność podczas wyścigu Acerbis Polska / Moto Ars …dostarczeniu akcesoriów i plastików do motocykla SM Stickers ….okleinę dzięki której motocykl oraz auto wyglądają profesjonalnie FuntMarcin Kawczyński …za wyposażenie w odzież startową ZEM RACING …za banery oraz mate pod motocykl OC1 Cleaner ….. za chemię i smary dzięki której motocykl będzie błyszczeć .

„Dziękuję Grupa Zdunek ….za wsparcie. Dziękuje także wszystkim darczyńcom za wsparcie zrzutki. Adventure Team dziękuję za dostarczenie motocykla którym będę się ścigał Drogosz Suspension dziękuję za przygotowanie zawieszenia dzięki któremu uzyskam znakomitą amortyzację motocykla MXRacing Team by Kowalski za profesjonalne przygotowanie motocykla • rodzicom Mirosław Kowalski i Ania Kowalska oraz wszystkim innym darczyncom którzy mnie wspierają. Będzie się działo, liczymy na wielki doping z waszej strony na miejscu oraz przed tv.#️#️⃣ ●#️#️#135 JakubKowalski#️#️⃣ ● #133 Kuba Barczewski ● #134 Damian Zdunek💥💥💥#MxStaraGwardia :Jacula WilkańculaTomasz NowakowskiDariusz SiudaPaweł MorawskiMaciek dodaje Kuba.

„Motocyklista” całą redakcją wspiera, trzyma kciuki i… czeka na dobre wieści z FrancjiPodziel się z innymi

Dodaj komentarz