Dodano 9 lat temu

MGI F103 – Polacy na rynku motoelektroniki

(Brak opinii)

Urządzenie MGI F103 zostało zaprojektowane z myślą o riderach, którzy cenią sobie efektywną współpracę ze swoją maszyną.  Wyświetlacz umożliwiający odczytanie danych o pracy motocykla może przydać się do optymalizacji jazdy w każdych warunkach, zarówno w turystyce, jak i sportowych wyczynach. W sumie MGI dysponuje aż kilkunastoma przydatnymi funkcjami: od wyświetlania biegów, prędkości i obrotów po temperaturę powietrza (mierzoną zewnętrznym czujnikiem), datę i godzinę. Nowością, którymi może pochwalić się producent, są funkcje wyświetlania powiadomień m.in. o upływie ważności OC i smarowaniu łańcucha. Czynności niby oczywiste, ale komu z nas nie zdarzyło się o tym zapomnieć?

Design urządzeń nie należy do przesadzonych. Cechą charakterystyczną urządzeń MGI jest wyświetlacz LCD, który zapewnia dobrą widoczność wyświetlanych danych nawet w pełnym słońcu. Przezornie wbudowano również funkcję regulacji kontrastu. Co więcej, kolor podświetlenia ekranu można dobrać np. do fabrycznego podświetlenia zegarów, czy innych elementów motocykla. Reszta elementów designu nie odbiega od standardów: czarna prosta obudowa wkomponuje się w każdy model jednośladu. W celu optymalizacji ergonomii obsługa urządzenia dokonywana jest za pomocą jednego przycisku, montowanego na manetce.

Producentem tych małych komputerów jest polska firma MGI Project. Od jakiegoś czasu współpracuje ona z największymi dostawcami elektronicznych akcesoriów motocyklowych w zakresie rozwiązań technologicznych. Teraz chce pokazać swoje własne dziecko, którego głównym odbiorcą będzie nasz rodzimy rynek.  Robiąc przegląd rynku elektronicznych akcesoriów motocyklowych uważamy, że producentowi można śmiało dopingować.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz