Dodano 10 lat temu

H-D Street z V-Twin Revolution X

(Brak opinii)

Nowe modele Harley-Davidson Street™ 750 i Street™ 500 są przystosowane do środowiska miejskiego dzięki całkowicie nowej, chłodzonej cieczą jednostce napędowej Revolution X™, niezwykłej zwinności oraz fascynującemu brzmieniu i wyglądowi, które nie pozostawiają wątpliwości, że to oryginalny Harley-Davidson.

 

„To najnowsze motocykle w naszej kolekcji Dark Custom, dzięki której marka Harley-Davidson stała się najczęściej wybieraną przez młodych motocyklistów w USA w ciągu ostatnich pięciu lat”, powiedział Matt Levatich, prezes i dyrektor wykonawczy firmy Harley-Davidson Motor Company. „Rozwój mrocznej stylistyki Dark Custom w nowych motocyklach stymulowali klienci, których spostrzeżenia są kluczowe w procesie rozwoju i modernizacji naszych produktów oraz przyczyniły się do sukcesu Projektu RUSHMORE”.

 

Miejski, autentyczny Harley-Davidson

 

Oba modele, Street 750 i Street 500 firmy Harley-Davidson są stworzone do środowiska miejskiego.  Motocykle napędza nowy, opracowany do ruchu ulicznego, silnik Revolution X™, który zapewnia zwinność i natychmiastową reakcję na przekręcenie manetki, pozwalając uciec ulicznym korkom. 

 

 

Silnik Revolution X jest osadzony w całkowicie nowej, zapewniającej zwinność, wąskiej ramie z nisko zamontowanym siedzeniem, nowym zawieszeniem i szeroką kierownicą, dzięki której będzie można szybko i pewnie pokonywać ciasne zakręty.  Oba motocykle Dark Custom cechują się minimalistycznym stylem, który motocykliści mogą dowolnie personalizować.

 

„Modele Street 750 i Street 500 firmy Harley-Davidson są idealną platformą dla motocyklistów nowej generacji, którzy chcą, aby ich motocykle pasowały do indywidualnego, unikatowego miejskiego stylu życia i potrzeb jazdy”, powiedział Mark-Hans Richer, wiceprezes i dyrektor ds. marketingu w firmie Harley-Davidson Motor Company. „Ale nie ma żadnych wątpliwości. Poza nową dynamicznością i zwinnością są to autentyczne motocykle Harley-Davidson z niepokorną duszą Dark Custom”.

 

 

Dzisiejsza globalna zapowiedź jest pierwszą z serii nadchodzących prezentacji, których zwieńczeniem będzie pojawienie się motocykli Harley-Davidson Street™ 750 i Street™ 500 w salonach w 2014 roku. Podziel się z innymi

Dodaj komentarz