Wyróżnione
Dodano 2 lata temu

Yamaha Ténéré 700 Rally Edition

(1 opinia)

Kultowa kolorystyka w stylu Rally 

Ténéré 700, wprowadzona na rynek w 2019 roku, jest wynikiem jednego z najbardziej intensywnych programów rozwojowych Yamahy, w ramach którego niektórzy z czołowych kierowców rajdowych testowali i oceniali prototypy w różnorodnych warunkach na całym świecie. Ten bestsellerowy motocykl klasy średniej z segmentu Adventure wyposażony jest w kompaktowe i zwrotne podwozie, a także generujący wysoki moment obrotowy silnik CP2 o pojemności 689 cm3. Dzięki temu zapewnia on doskonałą charakterystykę terenową oraz wyjątkowy komfort na długich dystansach na autostradzie. Nowa Ténéré 700 Rally Edition, tworzona dumnie we Francji obok Ténéré 700 z udziałem specjalnie wyznaczonego zespołu, charakteryzuje się specjalnym niebiesko-żółtym malowaniem, stanowiącym hołd dla motocykli Yamahy, którymi jeździli JCO i Serge Bacou w edycjach rajdu Dakar w latach 1983-84. Miłośnicy marki Yamaha rozpoznają w niej słynny styl modelu XT600Z z rocznika 1983. Czarny motyw graficzny Speedblock podkreśla historyczną stylistykę, oddając cześć kierowcom oraz ich maszynom, które zainspirowały licznych motocyklistów do odkrywania nowych horyzontów w poszukiwaniu przygód i niezapomnianych wrażeń. 

Lepsza ochrona 

Ténéré 700 Rally Edition oferuje wysoką specyfikację techniczną w standardzie, a także jest wyposażony w szereg elementów zapewniających lepszą ochronę podwozia w warunkach jazdy terenowej. Wykonana z aluminium o grubości 4 mm, wytrzymała płyta ochronna zapewnia wysoki poziom ochrony silnika i dolnych rur ramy. Posiada także punkty mocowania skrzynki narzędziowej. Czarna aluminiowa osłona chłodnicy chroni przed uderzeniami małych kamieni i patyków, a wycinana laserowo aluminiowa osłona łańcucha podkreśla wysoką jakość tego wyjątkowego modelu.

Kanapa Rally 

Unikatowa, jednoczęściowa kanapa Rally podnosi wysokość siedziska kierowcy o 20 mm, dając łącznie 895 mm od ziemi, co przekłada się na mniejszy kąt ugięcia kolan. Dzięki temu motocyklista może łatwiej przejść od pozycji siedzącej do stojącej, podczas jazdy w terenie. Kanapa wykonana z dwóch rodzajów materiału zapewnia wysoką jakość i doskonałe wykończenie, a białe logo Yamahy stanowi dopełnienie klasycznej kolorystyki. 

Dodaj komentarz