Dodano 3 lata temu

Yamaha i RCS Sport ogłaszają inicjatywę mobilności wspierającą środki ograniczające emisję COVID-19

(1 opinia)

9 maja flota motocykli Yamaha NIKEN dostarczona przez Yamaha Motor Europe do obsługi trzech Grand Tours miała inaugurować 103. edycję Giro d’Italia, która to miała rozpocząć się wraz z Grande Partenza w Budapeszcie, Węgry.

Z powodu trwającej pandemii COVID-19 wszystkie trzy Grand Tours, Giro d’Italia, Tour de France i La Vuelta, zostały przełożone na późniejsze terminy w tym roku, ale flota Yamaha NIKEN nie pozostanie bezczynna w miesiącach letnich.

Działając w ścisłej współpracy z RCS Sport, Yamaha zapewniła na najbliższe miesiące flotę pojazdów NIKEN, która została dostarczona w celu wsparcia Giro d’Italia w 2020 r., Personelowi medycznemu i innym niezbędnym pracownikom we Włoszech, aby pomóc w walce z COVID-19.

Rewolucyjna maszyna trzykołowa jest idealnym rozwiązaniem mobilnym dla niezbędnych pracowników, ponieważ minimalizuje kontakt osobisty i zmniejsza ryzyko transmisji COVID-19, jednocześnie umożliwiając skrócenie czasu podróży między placówkami medycznymi w środowisku miejskim.

Flota NIKEN zostanie udostępniona dla Czerwonego Krzyża we Włoszech, a międzynarodowa organizacja humanitarna określi, które obszary ich bieżących operacji wspierających walkę z COVID-19 przyniosłyby największe korzyści. Z motocykli NIKEN będą również korzystać pracownicy świadczący usługi opiekuńcze. Będą również realizować dostawy do domu dla osób wymagających wsparcia.Podziel się z innymi

Dodaj komentarz