Dodano 4 lata temu

Powraca Harley on Tour!

(1 opinia)
        WYPRÓBUJ NAJNOWSZE MODELE HARLEY-DAVIDSON®
Po rocznej przerwie nadjeżdża firmowa ciężarówka Harley-Davidson załadowana 23 motocyklami do bezpłatnych testów. Zapomnij o obecnym stresie i spróbuj oczyścić umysł – Harley on Tour to idealna okazja. Dwa dni pełne potężnych maszyn, ryczących silników i przejażdżek to sprawdzona receptura na pozytywne emocje i uśmiech na twarzy.    
Harley® to doznania, wolność, styl życia – różne doświadczenia dla różnych ludzi. Bez względu na to, gdzie zawiedzie Cię przygoda, wszystko zaczyna się od jazdy próbnej.
Rezerwacji można dokonać telefonicznie lub osobiście w salonach Harley-Davidson na trasie Harley on Tour. Jeśli nie chcesz się spóźnić, zapisz się już dzisiaj – decyduje kolejność zgłoszeń a ilość miejsc jest ograniczona.

GDZIE MOŻESZ NAS SPOTKAĆ:
27-28 czerwca – WROCŁAW
3-4 lipca – SZCZECIN
22-23 sierpnia – RZESZÓW
29-30 sierpnia – WARSZAWA (Twin Peaks)  

MOTOCYKLE

23 maszyny z rocznika 2020 dostępne na imprezach Harley on Tour to wspaniała okazja poznania i możliwość znalezienia tej jednej, najlepszej dla Ciebie.

Uwaga! Ze względu na sytuację związaną z COVID-19 nie będą w tym roku udostępniane kaski, kurtki i rękawice. Prosimy przynieść własne wyposażenie do jazdy. Motocykle będą dezynfekowane po każdej jeździe.

Iron 883

Roadster

Iron 1200

Superlow 1200T

Forty-Eight

Street Rod

Fat Boy 114

Heritage Classic 114

Sport Glide

Street Bob

Breakout 114

FXDR 114

Fat Bob

Fat Bob 114

Low Rider

Low Rider S

Road King

Road King Special

Ultra Limited

Street Glide Special

Road Glide Limited

Road Glide Special

ZAREZERWUJ SWOJĄ JAZDĘ  →Podziel się z innymi

Dodaj komentarz