HOT!
Dodano 1 miesiąc temu

Niepotrzebna śmierć w Namysłowie

(1 opinia)

Dzisiaj w Namysłowie miało miejsce tragiczne zdarzenie drogowe, w wyniku którego stracił życie 52-letni motocyklista. Zróbmy wszystko, aby w tym sezonie nie było już tragicznych informacji.

Policjanci i strażacy długo pracowali na miejscu wypadku, gromadząc ślady oraz przesłuchując świadków. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kluczborku.

Pomimo, że już praktycznie wszyscy organizatorzy zakończeń sezonu są po podsumowaniach, a na wieńczącej sezon mszy za zmarłych Motocyklistów w Starej Iwicznej wyczytano znów zbyt wiele nazwisk (sam ze smutkiem dopisałem dwa), niestety to nie koniec dramatycznych informacji.

Przypominajmy sobie na wzajem, że temperatury bliższe 0 niż 30 st c wymagają więcej uwagi, ostrożności, umiejętności i pokory, szczególnie podczas jazdy próbnej przed zakupem nowego motocykla, czy przejażdżki obcym, nieznanym motocyklem. W tak niesprzyjających warunkach może się okazać, że mokre liście to tylko część zagrożeń, a z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi, sezon motocyklowy – choć teoretycznie zakończony – staje się jeszcze bardziej trudny i zaskakujący. Zalecamy zatem większą ostrożność podczas jazdy. Nawet najmniejsze błędy w tych warunkach mogą mieć tragiczne konsekwencje, ponieważ droga nie zawsze wybacza.

Wyrazy współczucia kierujemy do rodziny i przyjaciółPodziel się z innymi

Dodaj komentarz